Aktivity na mape, Maledivy Aktivity na mape
Krajina
Typ aktivity
Hodnotenie
Dĺžka trvania
Aktivity na mape, Maledivy Aktivity na mape
  • Krajina
  • Typ aktivity
  • Hodnotenie
  • Dĺžka trvania

Najdrahšie aktivity na Maledivách

7 aktivít
Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že Maldivy sú destináciou kde sa nedá robiť nič viac ako ležať na slnku, popíjať kokteily a sledovať západ slnka. Opak je však pravdou. Maldivské ostrovy ponúkajú turistom viac ako iba pasívny odpočinok na pláži. Na Maldivách je možné zažiť skutočne zaujímavú dovolenku.

Šnorchlovanie a potápanie

4,9 / 5
Maledivy
Odhaduje sa, že takmer polovica turistov prichádza na Maldivy s úmyslom šnorchlovať alebo sa potápať. Krištáľovo čisté vody lagún, koralové útesy a bohatý podmorský život vytvárajú na Maldivských ostrovoch jedinečné podmienky pre spomínané aktivity.

Vodné športy

4,8 / 5
Maledivy
Nakoľko 99% územia Maldív tvorí more, ostrovy sa pýšia poprednými vodnými športovými strediskami. Vodné športy sú tu naozaj veľmi populárne. Každý ostrovný rezort má vybudované športové stredisko nejakého druhu.

Plavby a rybolov

4,7 / 5
Maledivy
Plavba na tradičnej lodi Dhoni je ideálnym spôsobom ako zakončiť deň na Maldivských ostrovoch. Turisti, ktorí preferujú aktívnejšie trávenie voľného času, môžu súťažiť o najlepší úlovok pri jednoduchom maldivskom rybolove.

Let hydroplánom

4,8 / 5
Maledivy
Transfer hydroplánom je nezabudnuteľným zážitkom a perfektným spôsobom ako odštartovať vysnívanú dovolenku. V prípade, že hotelový rezort neposkytuje transfer hydroplánom, návštevníkov určite poteší možnosť objednať si let hydroplánom ako samostatný výlet. 

Návšteva domorodých ostrovov

4,6 / 5
Maledivy

Návštevou domorodých ostrovov môžu turisti nahliadnuť do každodenného života miestnych Maldivcov. Ostrovy situované v blízkosti hlavného mesta Male organizujú jednodňové výlety plné kultúrnych zážitkov a nákupných možností.

Symbolická svadba

4,8 / 5
Maledivy
Sobáš je jednou s najdôležitejších udalostí v živote človeka. Je to životný míľnik, na ktorý zamilované páry celý život s láskou spomínajú. Jedinečným spôsobom ako na túto príležitosť spomínať je spečatením symbolických svadobných sľubov na Maldivských ostrovoch.

Svadobná cesta

5 / 5
Maledivy

Maldivy sú ako jedno z najromantickejších miest celého sveta pármi veľmi obľúbené na trávenie svadobných ciest. Romantická výzdoba luxusného vilového interiéru, nezabudnuteľné západy slnka a pohár šumivého vína v ruke sú predpokladom jedinečnej svadobnej cesty každého zamilovaného páru.

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK