Symbolická svadba - Maledivy | Dubaj.sk

Symbolická svadba

Obľúbené
Maledivy |
4,8 / 5

Symbolická svadba

Obľúbené
Maledivy | 4,8 / 5

Prevažná väčšina hotelových rezortov na Maldivách má licenciu na vykonávanie takzvanej symbolickej svadby. Dokonca aj páry ktoré nie sú občiansky zosobášené, môžu uzavrieť svoje symbolické manželstvo v jednom z Maldivských letovísk. Symbolická svadba nekladie žiadne práva či povinnosti, jedná sa o obradný sľub v ktorom páry symbolicky spečatia svoju romantickú väzbu. Po dokončení obradu je páru vydaný symbolický sobášny list. Hotelové rezorty zaistia všetko, od ubytovania pre svadobných hostí, či svedkov, cez zabezpečenie svadobnej kytice a torty, svadobnej hostiny, fotografa, alebo kameramana na obrad a všetkého, čo je potrebné. Symbolická ceremónia sa môže uskutočniť na ktoromkoľvek mieste na ostrove: na terase vily, pláži, móle, plachetnici, či jachte. Niektoré rezorty dokonca ponúkajú symbolický svadobný obrad vykonaný pod vodou. Interiér „novomanželskej“ vily je takisto možné prispôsobiť požiadavkám zamilovaného páru, najobľúbenejšími dekoráciami sú aromatické sviečky a lupene kvetov v posteli či vo vani. Niektoré hotelové komplexy umožňujú novomanželom zasadiť vlastný palmový strom.

Svadba turistov na Maldivách môže byť vnímaná ako obnovenie sľubov, ktoré boli spečatené na civilnom svadobnom obrade vo svojej vlastnej krajine. Symbolická svadobná ceremónia je takisto originálnou príležitosťou na obnovenie manželských sľubov na výročie sobáša.

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK