Novinky a zaujímavosti

Objavte TOP 5 podvodných reštaurácii na Maldivách

Vedeli ste, že na Maldivách nájdete najväčší počet podvodných reštaurácií? Ak túžite na dovolenke po WOW faktore vyskúšajte stolovanie pod vodou!

Spoznajte najlepšie dubajské reštaurácie ocenené Michelinskou hviezdou
Kulinársky svet Dubaja bol v napätí počas hodnotenia anonymných inšpektorov, ktorí sa zhostili neľahkej úlohy a to vybrať tých najlepších z pomedzi 69 reštaurácií a až 21 rôznych druhov kuchýň. Komu sa podarilo ohúriť svojim kulinárskym umením a kto si vo finále zaslúžil hodnotenie v podobe Michelinských hviezdičiek? Poďme si ich bližšie predstaviť.
Emirates X Mercedes-Benz: Nové kabíny prvej triedy sú luxusom bez kompromisov!
Predstavte si spojenie najlepšej leteckej spoločnosti na svete s prémiovým výrobcom automobilov. Spoločnosť Emirates Airlines predstavila nový dizajn kabín prvej triedy inšpirovaný značkou Mercedes-Benz a ultra-luxusným modelom vozidiel S-Class.
Otvorenie Louvre Abu Dhabi: To je kultúrna udalosť roka!
Dlho-očakávaný projekt prvého múzea kultúry a moderného umenia v regióne Blízkeho východu. Vydajte sa s nami napríeč veľkolepým príbehom ľudstva v najmodernejšom múzeu sveta, Louvre v Abu Dhabi.
Dubai Shopping Festival 2018
Privítajte rok 2018 nákupnou extravaganzou akú zažijete jedine v Dubaji! Mesiac zliav počas Dubai Shopping Festival je svetovým sviatkom všetkých "shoppaholikov" tohto sveta.
La Mer - Nová verejná pláž v Dubaji!
Predstavujeme vám komplex La Mer, novú voľnočasovú destináciu v slnečnom Dubaji. Pláž La Mer je inšpirovaná sesterským projektom v letovisku Dubai Marina a návštevníkom tak ponúka naozaj fantastický zážitok z mora, plný pokoja a oddychu. Okúpte sa s panorámou najvyššej budovy sveta!
Emirates A380: Nový interér pre salónik v Business a First Class
Pri príležitosti takmer desiatich rokov prevádzky diaľkových letov najväčšieho dopravného lietadla sveta predstavila dubajská letecká spoločnosť Emirates Airlines multimiliardový upgrade pre Business a First Class naprieč celou flotilou strojov Airbus A380.
Slávna Anna Netrebko a Yusif Eyvazov v Dubai Opera
Operná diva a jej partner po prvý krát v Dubai Opera! Žijúce legendy predstavia tie najznámejšie klasiky od Verdi, Puccini a ďalších zvučných mien.
Plavte sa loďkou "abra" priamo pod Burj Khalifa
Najväčší developer sveta, dubajský EMAAR si pre vás aj tento rok pripravil ďalšie prekvapenie v podobe plavieb tradičnými loďkami abras po jazere Lake Burj Dubai, priamo počas predstavení tancujúcej fontány.

EXPO 2020 v Dubaji!
Medzinárodný výbor pre Expo 27. novembra rozhodol, že prestížna Svetová výstava priemyslu a kultúry sa bude v roku 2020 konať v Dubaji. Emirát má ambíciu zorganizovať najväčšie a najlepšie svetové Expo, prvé na Strednom Východe a v arabskom svete.

The Galleria je nový nákupný raj v Abu Dhabi
Nové luxusné nákupné centrum The Galleria otvorili na ostrove Al Maryah a okamžite sa stalo populárnym miestom medzi smotánkou hlavného mesta. Nájdete tu široký výber tých najzvučnejších mien zo sveta módy a kvalitných reštaurácií a barov.

Najväčšie obchodné centrum planéty vyrastie opäť v Dubaji!
Dubaj bude onedlho mať najväčšiu nákupnú, zábavnú a dovolenkovú destináciu na svete. Ďaľšiu. Mall of the World bude skutočné mesto v meste so všetkým na čo si len spomeniete vrátane klimatizovaných ulíc, najväčšieho krytého zábavného parku a integrovaného systému verejnej dopravy.
Atlantis - Fáza 2: Legenda pokračuje
Jeden z najznámejších dubajských plážových hotelov, legendárny Atlantis The Palm na vrchole vlnolamu palmového ostrova sa dočká ďalšieho pokračovania. Bude to nový hotel a nová kapitola pre Dubaj a populárny ružový rezort s najväčším aquaparkom na Strednom východe.
Novinka: Horúca zábava v plážovom klube Zero Gravity
Objavte úplne nový rozmer zábavy v plážovom klube Zero Gravity. More, relax, celodenný servis, reštaurácia, bar a kaviareň, to všetko s fascinujúcou panorámou Dubai Marina. V noci sa nový podnik od Jumeirah mení na exkluzívnu diskotéku plnú bujarého života. Zero Gravity je ideálnym miestom pre hostí z blízkeho okolia.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK