Novinky a zaujímavosti z Dubaja | Dubaj.sk

Novinky a zaujímavosti

Vianočné trhy v Dubaji
Advent je za rohom a tak sme si pre Vás pripravili malého sprievodcu vianočnými sviatkami v Dubaji.
Najkrajší parník všetkých čias otvoria ako hotel v Dubaji už 18. apríla!
Jedna z najväčších turistických metropol sveta, Dubaj, sa bude čoskoro môcť pýšiť novou atrakciou len na skok od centra mesta Downtown Dubai a najvyššej budovy sveta Burj Khalifa. Už 18. apríla otvoria v slnkom zaliatom emiráte nový tematický hotel, ktorý je súčasťou zreštaurovanej zaoceánskej lode, Queen Elizabeth 2. Tá je považovaná za najkrajší parník všetkých čias.
Aquaventure After Dark: TOP novinka v Dubaji!
To tu ešte nebolo! Najlepší aquapark na Strednom Východe prichádza s adrenalínovou novinkou, ktorá poteší deti aj dospelých. Už od 5. apríla 2018 si budú hostia hotela Atlantis The Palm 5* môcť vyskúšať všetky svetové atrakcie vrátane nočného kúpania až do polnoci! Veľkolepý rodinný zážitok v Dubaji si tak určite zapamätáte na celý život.
Emirates X Mercedes-Benz: Nové kabíny prvej triedy sú luxusom bez kompromisov!
Otvorenie Louvre Abu Dhabi: To je kultúrna udalosť roka!
Dlho-očakávaný projekt prvého múzea kultúry a moderného umenia v regióne Blízkeho východu. Vydajte sa s nami napríeč veľkolepým príbehom ľudstva v najmodernejšom múzeu sveta, Louvre v Abu Dhabi.
Dubai Shopping Festival 2018
Privítajte rok 2018 nákupnou extravaganzou akú zažijete jedine v Dubaji! Mesiac zliav počas Dubai Shopping Festival je svetovým sviatkom všetkých "shoppaholikov" tohto sveta.
La Mer - Nová verejná pláž v Dubaji!
Predstavujeme vám komplex La Mer, novú voľnočasovú destináciu v slnečnom Dubaji. Pláž La Mer je inšpirovaná sesterským projektom v letovisku Dubai Marina a návštevníkom tak ponúka naozaj fantastický zážitok z mora, plný pokoja a oddychu. Okúpte sa s panorámou najvyššej budovy sveta!
Emirates A380: Nový interér pre salónik v Business a First Class
Pri príležitosti takmer desiatich rokov prevádzky diaľkových letov najväčšieho dopravného lietadla sveta predstavila dubajská letecká spoločnosť Emirates Airlines multimiliardový upgrade pre Business a First Class naprieč celou flotilou strojov Airbus A380.
Slávna Anna Netrebko a Yusif Eyvazov v Dubai Opera
Operná diva a jej partner po prvý krát v Dubai Opera! Žijúce legendy predstavia tie najznámejšie klasiky od Verdi, Puccini a ďalších zvučných mien.
Plavte sa loďkou "abra" priamo pod Burj Khalifa
Najväčší developer sveta, dubajský EMAAR si pre vás aj tento rok pripravil ďalšie prekvapenie v podobe plavieb tradičnými loďkami abras po jazere Lake Burj Dubai, priamo počas predstavení tancujúcej fontány.

EXPO 2020 v Dubaji!
Medzinárodný výbor pre Expo 27. novembra rozhodol, že prestížna Svetová výstava priemyslu a kultúry sa bude v roku 2020 konať v Dubaji. Emirát má ambíciu zorganizovať najväčšie a najlepšie svetové Expo, prvé na Strednom Východe a v arabskom svete.

The Galleria je nový nákupný raj v Abu Dhabi
Nové luxusné nákupné centrum The Galleria otvorili na ostrove Al Maryah a okamžite sa stalo populárnym miestom medzi smotánkou hlavného mesta. Nájdete tu široký výber tých najzvučnejších mien zo sveta módy a kvalitných reštaurácií a barov.

Najväčšie obchodné centrum planéty vyrastie opäť v Dubaji!
Dubaj bude onedlho mať najväčšiu nákupnú, zábavnú a dovolenkovú destináciu na svete. Ďaľšiu. Mall of the World bude skutočné mesto v meste so všetkým na čo si len spomeniete vrátane klimatizovaných ulíc, najväčšieho krytého zábavného parku a integrovaného systému verejnej dopravy.
Atlantis - Fáza 2: Legenda pokračuje
Jeden z najznámejších dubajských plážových hotelov, legendárny Atlantis The Palm na vrchole vlnolamu palmového ostrova sa dočká ďalšieho pokračovania. Bude to nový hotel a nová kapitola pre Dubaj a populárny ružový rezort s najväčším aquaparkom na Strednom východe.
Novinka: Horúca zábava v plážovom klube Zero Gravity
Objavte úplne nový rozmer zábavy v plážovom klube Zero Gravity. More, relax, celodenný servis, reštaurácia, bar a kaviareň, to všetko s fascinujúcou panorámou Dubai Marina. V noci sa nový podnik od Jumeirah mení na exkluzívnu diskotéku plnú bujarého života. Zero Gravity je ideálnym miestom pre hostí z blízkeho okolia.
Späť na začiatok stránky
OK
Tieto webové stránky používajú súbory cookie, pre zlepšenie kvality našich služieb. Viac informácií
Súhlasím
PAGE IS OK