Novinky a zaujímavosti

BLACK FRIDAY 2022
Uchmatnite si EXTRA BLACK FRIDAY zľavu až 200 EUR/objednávku.

Trvanie akcie: od 21.11. – 28.11.2022
Spoznajte najlepšie dubajské reštaurácie ocenené Michelinskou hviezdou
Kulinársky svet Dubaja bol v napätí počas hodnotenia anonymných inšpektorov, ktorí sa zhostili neľahkej úlohy a to vybrať tých najlepších z pomedzi 69 reštaurácií a až 21 rôznych druhov kuchýň. Komu sa podarilo ohúriť svojim kulinárskym umením a kto si vo finále zaslúžil hodnotenie v podobe Michelinských hviezdičiek? Poďme si ich bližšie predstaviť.
Emirates X Mercedes-Benz: Nové kabíny prvej triedy sú luxusom bez kompromisov!
Predstavte si spojenie najlepšej leteckej spoločnosti na svete s prémiovým výrobcom automobilov. Spoločnosť Emirates Airlines predstavila nový dizajn kabín prvej triedy inšpirovaný značkou Mercedes-Benz a ultra-luxusným modelom vozidiel S-Class.
Otvorenie Louvre Abu Dhabi: To je kultúrna udalosť roka!
Dlho-očakávaný projekt prvého múzea kultúry a moderného umenia v regióne Blízkeho východu. Vydajte sa s nami napríeč veľkolepým príbehom ľudstva v najmodernejšom múzeu sveta, Louvre v Abu Dhabi.
Dubai Shopping Festival 2018
Privítajte rok 2018 nákupnou extravaganzou akú zažijete jedine v Dubaji! Mesiac zliav počas Dubai Shopping Festival je svetovým sviatkom všetkých "shoppaholikov" tohto sveta.
La Mer - Nová verejná pláž v Dubaji!
Predstavujeme vám komplex La Mer, novú voľnočasovú destináciu v slnečnom Dubaji. Pláž La Mer je inšpirovaná sesterským projektom v letovisku Dubai Marina a návštevníkom tak ponúka naozaj fantastický zážitok z mora, plný pokoja a oddychu. Okúpte sa s panorámou najvyššej budovy sveta!
Emirates A380: Nový interér pre salónik v Business a First Class
Pri príležitosti takmer desiatich rokov prevádzky diaľkových letov najväčšieho dopravného lietadla sveta predstavila dubajská letecká spoločnosť Emirates Airlines multimiliardový upgrade pre Business a First Class naprieč celou flotilou strojov Airbus A380.
Slávna Anna Netrebko a Yusif Eyvazov v Dubai Opera
Operná diva a jej partner po prvý krát v Dubai Opera! Žijúce legendy predstavia tie najznámejšie klasiky od Verdi, Puccini a ďalších zvučných mien.
Plavte sa loďkou "abra" priamo pod Burj Khalifa
Najväčší developer sveta, dubajský EMAAR si pre vás aj tento rok pripravil ďalšie prekvapenie v podobe plavieb tradičnými loďkami abras po jazere Lake Burj Dubai, priamo počas predstavení tancujúcej fontány.

EXPO 2020 v Dubaji!
Medzinárodný výbor pre Expo 27. novembra rozhodol, že prestížna Svetová výstava priemyslu a kultúry sa bude v roku 2020 konať v Dubaji. Emirát má ambíciu zorganizovať najväčšie a najlepšie svetové Expo, prvé na Strednom Východe a v arabskom svete.

The Galleria je nový nákupný raj v Abu Dhabi
Nové luxusné nákupné centrum The Galleria otvorili na ostrove Al Maryah a okamžite sa stalo populárnym miestom medzi smotánkou hlavného mesta. Nájdete tu široký výber tých najzvučnejších mien zo sveta módy a kvalitných reštaurácií a barov.

Najväčšie obchodné centrum planéty vyrastie opäť v Dubaji!
Dubaj bude onedlho mať najväčšiu nákupnú, zábavnú a dovolenkovú destináciu na svete. Ďaľšiu. Mall of the World bude skutočné mesto v meste so všetkým na čo si len spomeniete vrátane klimatizovaných ulíc, najväčšieho krytého zábavného parku a integrovaného systému verejnej dopravy.
Atlantis - Fáza 2: Legenda pokračuje
Jeden z najznámejších dubajských plážových hotelov, legendárny Atlantis The Palm na vrchole vlnolamu palmového ostrova sa dočká ďalšieho pokračovania. Bude to nový hotel a nová kapitola pre Dubaj a populárny ružový rezort s najväčším aquaparkom na Strednom východe.
Novinka: Horúca zábava v plážovom klube Zero Gravity
Objavte úplne nový rozmer zábavy v plážovom klube Zero Gravity. More, relax, celodenný servis, reštaurácia, bar a kaviareň, to všetko s fascinujúcou panorámou Dubai Marina. V noci sa nový podnik od Jumeirah mení na exkluzívnu diskotéku plnú bujarého života. Zero Gravity je ideálnym miestom pre hostí z blízkeho okolia.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK