Aktivity, atrakcie a výlety na Maledivách | Dubaj.sk
Aktivity na mape, Maledivy Aktivity na mape
Krajina
Typ aktivity
Hodnotenie
Dĺžka trvania
Aktivity na mape, Maledivy Aktivity na mape
  • Krajina
  • Typ aktivity
  • Hodnotenie
  • Dĺžka trvania

Aktivity na Maledivách

7 aktivít
Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že Maldivy sú destináciou kde sa nedá robiť nič viac ako ležať na slnku, popíjať kokteily a sledovať západ slnka. Opak je však pravdou. Maldivské ostrovy ponúkajú turistom viac ako iba pasívny odpočinok na pláži. Na Maldivách je možné zažiť skutočne zaujímavú dovolenku.

Šnorchlovanie a potápanie

Maledivy
9.8 Vynikajúci
Odhaduje sa, že takmer polovica turistov prichádza na Maldivy s úmyslom šnorchlovať alebo sa potápať. Krištáľovo čisté vody lagún, koralové útesy a bohatý podmorský život vytvárajú na Maldivských ostrovoch jedinečné podmienky pre spomínané aktivity.

Vodné športy

Maledivy
9.5 Vynikajúci
Nakoľko 99% územia Maldív tvorí more, ostrovy sa pýšia poprednými vodnými športovými strediskami. Vodné športy sú tu naozaj veľmi populárne. Každý ostrovný rezort má vybudované športové stredisko nejakého druhu.

Plavby a rybolov

Maledivy
9.4 Vynikajúci
Plavba na tradičnej lodi Dhoni je ideálnym spôsobom ako zakončiť deň na Maldivských ostrovoch. Turisti, ktorí preferujú aktívnejšie trávenie voľného času, môžu súťažiť o najlepší úlovok pri jednoduchom maldivskom rybolove.

Let hydroplánom

Maledivy
9.7 Vynikajúci
Transfer hydroplánom je nezabudnuteľným zážitkom a perfektným spôsobom ako odštartovať vysnívanú dovolenku. V prípade, že hotelový rezort neposkytuje transfer hydroplánom, návštevníkov určite poteší možnosť objednať si let hydroplánom ako samostatný výlet. 

Návšteva domorodých ostrovov

Maledivy
9.1 Výborný

Návštevou domorodých ostrovov môžu turisti nahliadnuť do každodenného života miestnych Maldivcov. Ostrovy situované v blízkosti hlavného mesta Male organizujú jednodňové výlety plné kultúrnych zážitkov a nákupných možností.

Symbolická svadba

Maledivy
9.6 Vynikajúci
Sobáš je jednou s najdôležitejších udalostí v živote človeka. Je to životný míľnik, na ktorý zamilované páry celý život s láskou spomínajú. Jedinečným spôsobom ako na túto príležitosť spomínať je spečatením symbolických svadobných sľubov na Maldivských ostrovoch.

Svadobná cesta

Maledivy
10 Vynikajúci

Maldivy sú ako jedno z najromantickejších miest celého sveta pármi veľmi obľúbené na trávenie svadobných ciest. Romantická výzdoba luxusného vilového interiéru, nezabudnuteľné západy slnka a pohár šumivého vína v ruke sú predpokladom jedinečnej svadobnej cesty každého zamilovaného páru.

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info