Let hydroplánom - Maledivy | Dubaj.sk

Let hydroplánom

Obľúbené
Maledivy |
4,8 / 5

Let hydroplánom

Obľúbené
Maledivy | 4,8 / 5
Väčšina turistov poletí hydroplánom pri transfere z hlavného mesta Male do cieľového letoviska. Napriek tomu, že ostrovné strediská poskytujú prepravu rýchlostnými loďami, väčšina z nich ponúka aj dopravu hydroplánom. V prípade, že hotelový rezort neposkytuje transfer hydroplánom, návštevníkov určite poteší možnosť objednať si let hydroplánom ako samostatný výlet. 

Dĺžka letu môže byť krátka od cca 10 minút, do vzdialenejších letovísk sa často letí dlhšie ako jednu hodinu. Samotné vzlietnutie hydroplánu je zväčša hladšie ako vzlet akéhokoľvek iného lietadla, je však veľmi závislé na poveternostných podmienkach. Po vzlete hydroplán plachtí vo vzduchu ako vták nad tyrkysovými lagúnami. Pasažieri môžu zo vzduchu vidieť najluxusnejšie hotelové komplexy, rovnako ako aj neobývané, či domorodé ostrovy. Počas letu hydroplánom je veľmi zaujímavé sledovať kontrastné farby tmavo modrého Indického oceánu ktorý sa strieda s priezračnou vodou tyrkysovej farby v okolí pláží. 
Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK