Cestovateľský blog a informácie o Top destináciách | Dubaj.sk

Cestovateľský blog

Spoznajte 5 najlepších hotelov v Dubaji

Dubaj je veľkolepé mesto, ktoré na vás dokáže urobiť nezabudnuteľný  dojem v priebehu pár sekúnd. Ak ste sa ho rozhodli navštíviť, môžete mať problém rozhodnúť sa, ktoré ubytovanie je pre vás to najlepšie. Prinášame vám tipy na 5 najlepších hotelov v Dubaji. Ktorý z nich vás najviac osloví? 

Na Expo 2020 v Dubaji nebude chýbať ani slovenský pavilón. Na čo sa môžeme tešiť?
Už v roku 1851 sa v Paríži konala prvá Expo, alebo aj Svetová výstava, na ktorej ukazujú krajiny to najlepšie zo svojho priemyslu a kultúry. Či už je to architektúra, hudba, divadelné predstavenia, alebo jedlo. Toto veľkolepé podujatie sa koná každých niekoľko rokov
Svadobná cesta plná exotiky: Maledivy alebo Seychely?
Svadobná cesta si žiada niečo špeciálne, bola by škoda nevyužiť erupciu lásky, romantiky, a radosti na krásnu dovolenku, ktorá tieto pocity ešte umocní. Túžite po kryštálovo čistom mori, rozprávkovom ubytovaní, majestátnej prírode a úplnom súkromí
10 dôvodov prečo si vybrať hotel Sofitel The Palm v Dubaji :)
Luxusný plážový rezort Sofitel The Palm patrí medzi tie najlepšie hotely v Dubaji. Spojenie francúzskej elegancie a polynézskej exotiky očarilo už mnohých náročných klientov a najmä rodiny s deťmi, ktoré sa sem radi vracajú. V čom spočíva čaro tohto hotela a prečo je zárukou ideálnej dovolenky v Dubaji?
Najkrajšie pláže a najlepšie plážové kluby v Dubaji!
Emirát Dubaj je futuristická metropola, ktorá sa pýši 70 km dlhým pobrežím a množstvom nádherných pláží a malebných zákutí. Populárne sú najmä exkluzívne plážové kluby s celodenným programom za sprievodu tých najlepších svetových DJs.
10 zaujímavostí o novom múzeu umenia Louvre v Abu Dhabi
Futuristické múzeum kultúry a moderného umenia v Abu Dhabi je fenomenálny architektonický počin. Viete na koľko exponátov sa môžete tešiť a čo je "dážď svetla"? Prečítajte si viac v článku.
Silvester v Dubaji: Ako si správne vybrať a čo treba vidieť?
Prežite s nami Nový rok v Dubaji. Ako si správne vybrať, kedy cestovať a čo vidieť? Inšpirujete sa v našom článku a vyberte si z našich špeciálnych ponúk.
Nákupy v Dubaji: Ktoré sú najlepšie nákupné centrá v Emiráte?
Dubaj je skutočná "shopping" metropola sveta. V nasledujúcom blogu vám prinášame podrobného sprievodcu nákupmi v Dubaji.
Romantika v Dubaji: 9 dôvodov prečo jej povedať ÁNO
Rušná metropola Emirátov Dubaj má mnoho rôznych tvárí. Okrem moderných budov, obrích nákupných stredísk a veľkých dovolenkových rezortov tu nájdete aj množstvo malebných a romantických zákutí pre chvíle strávené vo dvojici.
12 dôvodov prečo si vybrať Atlantis The Palm
Luxusný plážový rezort Atlantis The Palm patrí medzi najlepšie hotely v Dubaji. Čím je výnimočný? Prečítajte si v našom článku.
8 atrakcií v Dubaji za menej ako 3€
Turistika v Dubaji sa môže na prvý pohľad javiť ako drahá záležitosť, nie to však vždy pravidlo. Zistite, ktorých osem populárnych atrakcií možno absolvovať za menej ako 3€.
Dovolenka v Dubaji: Čo sú izby Club a aké majú výhody?
Ako dovolenkovať vo väčšom komforte a bez starostí? Máme pre vás odpoveď. Doprajte si vysokú úroveň služieb v tzv. klubových izbách, ktoré poskytujú nadštandardné vybavenie a pohodlie.
Po stopách Street Art v Dubaji
Skupina nadšencov sa snaží premeniť betónové steny mnohých mestských štvrtí Dubaja na veľkú Street Art galériu, ktorá bude oslavovať kultúru a dedičstvo Emirátov v kontexte rozvíjajúcej sa multi-kultúrnej spoločnosti.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK