Cestovateľský blog a informácie o Emirátoch | Dubaj.sk

Cestovateľský blog

12 dôvodov prečo sa vybrať do hotela Atlantis The Palm v Dubaji!
Luxusný plážový rezort Atlantis The Palm patrí medzi najlepšie hotely v Dubaji. Čím je výnimočný? Prečítajte si v našom článku.
5 dôvodov prečo sa tento rok vybrať na dovolenku do letoviska Saadiyat v Abu Dhabi
Spoznajte jedno z najunikátnejších letovísk v Emirátoch. Ostrov Saadiyat Island v hlavnom meste Abu Dhabi sa pýši nádhernou plážou, azúrovým morom, panorámou nekonečného horizontu a najmä špičkovými hotelmi a ďalšími atrakciami pre rodiny s deťmi, rovnako ako pre páry a dospelých. Prinášame vám 5 dôvodov, prečo sa na najbližšiu dovolenku vybrať práve sem.
Dubai All Exclusive: Prémiový zážitok v klubových izbách s Jumeirah!
Slováci sú z roka na rok náročnejšia klientela a v prípade Dubaja a Emirátov vyžadujú čoraz sofistikovanejší a kvalitnejší produkt. Izby Club sú novým hitom, pretože ponúkajú nadštandardné služby a množstvo benefitov. Zároveň sú vyhľadávanou alternatívou k programom All Inclusive.
Hotel 5* The St. Regis Saadiyat Island v Abu Dhabi: 8 vecí, ktoré ho robia výnimočným!
Luxusný hotel v hlavnom meste Emirátov patrí k tým najlepším plážovým rezortom na svete. Hotel má unikátnu polohu na prírodnom ostrove Saadiyat, ktorý sa hrdí najkrajšou plážou v krajine. V tesnej blízkosti sa nachádza aj nové múzeum kultúry a umenia Louvre Abu Dhabi. Výnimočný hotel má tak skutočne čo ponúknuť každému hosťovi. Zistite viac v našom článku.
10 dôvodov prečo si vybrať hotel Sofitel The Palm v Dubaji :)
Luxusný plážový rezort Sofitel The Palm patrí medzi tie najlepšie hotely v Dubaji. Spojenie francúzskej elegancie a polynézskej exotiky očarilo už mnohých náročných klientov a najmä rodiny s deťmi, ktoré sa sem radi vracajú. V čom spočíva čaro tohto hotela a prečo je zárukou ideálnej dovolenky v Dubaji?
Najkrajšie pláže a najlepšie plážové kluby v Dubaji!
Emirát Dubaj je futuristická metropola, ktorá sa pýši 70 km dlhým pobrežím a množstvom nádherných pláží a malebných zákutí. Populárne sú najmä exkluzívne plážové kluby s celodenným programom za sprievodu tých najlepších svetových DJs.
10 zaujímavostí o novom múzeu umenia Louvre v Abu Dhabi
Futuristické múzeum kultúry a moderného umenia v Abu Dhabi je fenomenálny architektonický počin. Viete na koľko exponátov sa môžete tešiť a čo je "dážď svetla"? Prečítajte si viac v článku.
Silvester v Dubaji: Ako si správne vybrať a čo treba vidieť?
Prežite s nami Nový rok v Dubaji. Ako si správne vybrať, kedy cestovať a čo vidieť? Inšpirujete sa v našom článku a vyberte si z našich špeciálnych ponúk.
Nákupy v Dubaji: Ktoré sú najlepšie nákupné centrá v Emiráte?
Dubaj je skutočná "shopping" metropola sveta. V nasledujúcom blogu vám prinášame podrobného sprievodcu nákupmi v Dubaji.
Romantika v Dubaji: 9 dôvodov prečo jej povedať ÁNO
Rušná metropola Emirátov Dubaj má mnoho rôznych tvárí. Okrem moderných budov, obrích nákupných stredísk a veľkých dovolenkových rezortov tu nájdete aj množstvo malebných a romantických zákutí pre chvíle strávené vo dvojici.
8 atrakcií v Dubaji za menej ako 3€
Turistika v Dubaji sa môže na prvý pohľad javiť ako drahá záležitosť, nie to však vždy pravidlo. Zistite, ktorých osem populárnych atrakcií možno absolvovať za menej ako 3€.
Dovolenka v Dubaji: Čo sú izby Club a aké majú výhody?
Ako dovolenkovať vo väčšom komforte a bez starostí? Máme pre vás odpoveď. Doprajte si vysokú úroveň služieb v tzv. klubových izbách, ktoré poskytujú nadštandardné vybavenie a pohodlie.
Po stopách Street Art v Dubaji
Skupina nadšencov sa snaží premeniť betónové steny mnohých mestských štvrtí Dubaja na veľkú Street Art galériu, ktorá bude oslavovať kultúru a dedičstvo Emirátov v kontexte rozvíjajúcej sa multi-kultúrnej spoločnosti.
Späť na začiatok stránky
OK
Tieto webové stránky používajú súbory cookie, pre zlepšenie kvality našich služieb. Viac informácií
Súhlasím
PAGE IS OK