Cestovateľský blog a informácie o Emirátoch | Dubaj.sk

Cestovateľský blog

Nákupy v Dubaji: Ktoré sú najlepšie nákupné centrá v Emiráte?
Dubaj je skutočná "shopping" metropola sveta. V nasledujúcom blogu vám prinášame podrobného sprievodcu nákupmi v Dubaji.
Romantika v Dubaji: 9 dôvodov prečo jej povedať ÁNO
Rušná metropola Emirátov Dubaj má mnoho rôznych tvárí. Okrem moderných budov, obrích nákupných stredísk a veľkých dovolenkových rezortov tu nájdete aj množstvo malebných a romantických zákutí pre chvíle strávené vo dvojici.
12 dôvodov prečo si vybrať Atlantis The Palm
Luxusný plážový rezort Atlantis The Palm patrí medzi najlepšie hotely v Dubaji. Čím je výnimočný? Prečítajte si v našom článku.
8 atrakcií v Dubaji za menej ako 3€
Turistika v Dubaji sa môže na prvý pohľad javiť ako drahá záležitosť, nie to však vždy pravidlo. Zistite, ktorých osem populárnych atrakcií možno absolvovať za menej ako 3€.
Dovolenka v Dubaji: Čo sú izby Club a aké majú výhody?
Ako dovolenkovať vo väčšom komforte a bez starostí? Máme pre vás odpoveď. Doprajte si vysokú úroveň služieb v tzv. klubových izbách, ktoré poskytujú nadštandardné vybavenie a pohodlie.
Po stopách Street Art v Dubaji
Skupina nadšencov sa snaží premeniť betónové steny mnohých mestských štvrtí Dubaja na veľkú Street Art galériu, ktorá bude oslavovať kultúru a dedičstvo Emirátov v kontexte rozvíjajúcej sa multi-kultúrnej spoločnosti.
Späť na začiatok stránky
OK
PAGE IS OK