Vodné športy - Maledivy | Dubaj.sk

Vodné športy

Obľúbené
Maledivy |
4,8 / 5

Vodné športy

Obľúbené
Maledivy | 4,8 / 5

Vo všeobecnosti je možné rozlišovať vodné športy na nemotorizované a motorizované. Nemotorizované vodné športy sú prevádzkované prakticky na všetkých ostrovoch. Nie všetky strediská však ponúkajú motorizované vodné aktivity, a to najmä kvôli snahe zabrániť znečisťovaniu oceánu, rušeniu pokoja v letovisku a ochrane morskej fauny a flóry.

Ponuka nemotorizovaných vodných športov sa líši v závislosti od jednotlivých hotelov. Ich poskytovanie je spravidla zdarma. Azda najobľúbenejší nemotorizovaný vodný šport je windsurfing. Krásy ostrova je takisto možné pozorovať z kanoe, či kajaku. Hoci sa pádlovanie na kajaku či kanoe môže zdať jednoduché, ide o veľmi fyzicky náročnú aktivitu, hlavne na slnku. Pokojné vody indického oceánu vytvárajú perfektné podmienky na realizáciu nadčasového trendy športu Stand Up Paddle. 

Väčšina rezortov má vybavenie na prevádzkovanie motorizovaných vodných športov. Tieto aktivity sú spoplatnené. Vodné lyžovanie je turistami veľmi obľúbené. Existujú špeciálne inštruktážne tréningy a lodníci sú trpezliví, keď sa začiatočníci pokúšajú lyžovať po prvýkrát. Parasailing je rovnako vzrušujúce vyskúšať ako sledovať. Medzi ďalšie motorizované športy, ktoré sú prevádzkované na hotelových rezortoch patria wakeboarding, jazda na vodných skútroch, či banáne.

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK