Západný okruh -Farebný Maurícius - Maurícius | Dubaj.sk

Západný okruh -Farebný Maurícius

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 10h |
5 / 5
SPRIEVODCA

Západný okruh -Farebný Maurícius

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 10h | 5 / 5
SPRIEVODCA
Prvým zastavením tohto výletu je park Casela World of Adventures. Po prechádzke pomedzi výbehy rôznych druhov zvierat prejdete na  Safari, ktoré trvá približne 45 minút, kde okrem iného prechádzate popri rôznych druhoch vypustených zvierat. (možnosť absolvovať aj na štvorkolkách za príplatok).
 Po prehliadke sa vydáte do reštaurácie na lahodný obed a vyberiete si z rôznych druhov menu Vegetariánske / Curry / Grilované / kreolské.
Po návšteve Casely objavíte miesto Chamarel na juhozápade Maurícia, ktoré je domovom pre prirodzené zázraky - nádherný vodopád Chamarel a sedem farieb zeme. Tieto sú považované za jedno z miest, ktoré musíte na Mauríciu určite vidieť.
Poznámka
Za doplatok môžete v rámci návštevy Cassela World of Adventure navštíviť aj rôzne aktivity, ktoré toto miesto ponúka. 
Viac v sekcii Atrakcie -Cassela World of Adventure

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK