Sedem farieb zeme - Maurícius | Dubaj.sk

Sedem farieb zeme

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 4h |
5 / 5
PRíRODA

Sedem farieb zeme

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 4h | 5 / 5
PRíRODA
 K tomuto najfotografovanejšiemu miestu ostrova sa dostanete iba po úzkych a točitých cestičkách, vedúcich okolo kávových plantáží

Unikátne sfarbenie zeme s kompletnou sadou farieb dúhy,ktoré vzniklo premenou bazaltickej lávy na ílovité minerály. Táto relatívne malá oblasť piesočných dún pozostáva z piesku siedmich rôznych farieb (približne červená, hnedá, fialová, zelená, modrá, fialová a žltá) a je krásne tvarovaná, vytvárajúc efekt hlinenej periny. Malý kopec obklopený hustým krovím, ako keby pozostával zo zmrznutých farebných vĺn - modrej, ružovej alebo pieskovej. Počas vetra, pohyb vzduchu premieňa vlny na dúhový chaos, ale potom všetko dopadne naspäť a neviditeľná ruka dáva každému farebnému zrnu opäť  svoje miesto. 

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK