Port Louis - Maurícius | Dubaj.sk

Port Louis

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 6h |
4,7 / 5
MESTO

Port Louis

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 6h | 4,7 / 5
MESTO
Port Louis je hlavným mestom a tiež ekonomickým centrom rajského ostrova, Maurícius. Je zároveň najväčším mestom ostrova s približne 200 000 obyvateľmi. Mesto Port Louis je domovom najväčšieho prístavu na Mauríciu (prístav Port Louis), kde sú spoločné veľké podniky a malé obchody a to všetko tvorí jedinečnú atmosféru mesta Port Louis.
Mesto sa môže pochváliť množstvom historických pamiatok, ktoré určite stoja za to navštíviť. Nenechajte si ujsť francúzsku koloniálnu budovu z 18. storočia, obecné divadlo či sídlo vlády, ďalej anglikánsku a katolícku katedrálu, mešitu, budovu najvyššieho súdu alebo múzeum známok. Ak chcete spoznať fascinujúce aspekty mauritijského života, navštívte miestne trhovisko, ktoré je pre Európana veľmi zaujímavým zážitkom. Krásnym zavŕšením návštevy Port-Louis je pohľad na celé mesto z pevnosti Adelaide.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK