La Vallée des Couleurs Nature Park

Obľúbené
Maurícius - Theme park | Dĺžka trvania: 6h |
4,6 / 5
PARK

La Vallée des Couleurs Nature Park

Obľúbené
Maurícius - Theme park | Dĺžka trvania: 6h | 4,6 / 5
PARK
Návšteva La Vallée des Couleurs Nature Park začína prístupom do výstavnej miestnosti, ktorá poskytuje prehľad o rôznych zaujímavých miestach, ktoré objavíte počas vašej návštevy. Môžete sa tiež tešiť na návštevu záhrady papradí, bez ktorej by návšteva v parku bola neúplná. Určite nechcete vynechať krásu stromových papradií, divokých orchideí alebo iných domorodých kvetov, ako sú Trochetia (Boucle d'oreille) a Bouquet Banané (achna Mauriciana), ktorá kvitne na konci každého roka.
Neporušená krása krajiny chytí za každé srdce a dušu. V parku žijú aj korytnačky, opice, jelene, ryby a tiež vtáky, ako napríklad Pink Pigeon, Paille en Queue, Cateau Vert s rôznymi endemickými stromami ako Ebony, Bois de Natte, Takamaka a ďalšie vzácne rastliny, ktoré tiež prispievajú ku kráse v parku.
Aktivity v rámci parku
Štvorkolky: Zástup štvorkoliek a bugín je k dispozícii pre dobrodružnú jazdu plnú vzrušenia cez lesné cesty, pozdĺž ktorých sa rozvinie flóra a fauna typická pre park. Návštevníci prejdú skúšobnou jazdu pred odchodom na svoje dobrodružstvo a budú sprevádzaní  skúsenými sprievodcami pre danú trasu.
Zipline: Let do údolia pozdĺž 1,5 km dlhej dráhy, ktorá je 3. najdlhšou na svete, vám poskytne pohľad z vtáčej perspektívy na rôzne panorámy, ktoré sa odvíjajú pri prelete. Údolie je tiež vybavené množstvom kratších dráh, ktoré sa pohybujú od 100 metrov do 500 metrov, vhodné pre dospelých aj pre deti. Príďte si vychutnať vzrušenia a pocity "letu" v nádhernej krajine.
Nepálsky most: Pre odvážnych i menej odvážnych, prekonajte svoj strach z výšky 100% bezpečným spôsobom. Závesený vo výške 80 až 100 metrov nad lesným porastom, dýchajte na čerstvom vzduchu každý krok na najdlhšom visutom mostíku v oblasti Indického oceánu, 350 metrov čistého zázraku. Pocíťte vietor v tvári, kým si vychutnáte panoramatický výhľad na juh ostrova, ako nikde inde.
Turistika: Dávate prednosť prechádzke v prírode. V prírodnom parku La Vallée des Couleurs máte príležitosť naplno využiť prírodnú krásu parku, úchvatný výhľad na okolité hory, rieky a vodopády, lesy,voľne žijúce zvieratá, počas hodín turistiky. Po dvoch hodinách chôdze si aj zaplávate v súkromnom vodopáde.
Jeep: Po rezervácii je tiež možné navštíviť park v jednom z džípov. Zažite zázrak života v divočine a vychutnajte si jazdu v srdci parku. Sprievodca/vodič vyrobí jazdu plnú zábavy a smiechu pre vás a vašu rodinu.

Poloha na mape

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK