L'Aventure du Sucre - Maurícius | Dubaj.sk

L'Aventure du Sucre

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 4h |
4,5 / 5
MúZEUM

L'Aventure du Sucre

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 4h | 4,5 / 5
MúZEUM
Budovou tohto klenotu medzi múzeami je stará továreň, ktorá sama evokuje minulé dni a je symbolom všetkého, čo predstavuje cukor. Nachádza sa v krásnom Beau Plan Sugar Estate, ktorý sa nachádza v blízkosti slávnej botanickej záhrady Pamplemousses.
Prístup je impozantný, pozdĺž cesty bougainvillea a kokosových paliem, s jazerom ohraničeným sviežou zeleňou, čo vedie k mohutnej továrni na výrobu cukru, v súčasnosti jednému z najvýznamnejších turistických miest na ostrove. Vaša návšteva sa ešte nezačala, ale už zvuky džungle a oceánskych vĺn vás privedú k tajomnému vchodu, ktorým sa dostanete do obrovskej továrne, jej starých strojov ukrytých v tisíckach svetiel.  Čo vás čaká, je vynikajúca a interaktívna prehliadka, ktorá vám pomôže dozvedieť sa viac o histórii a kultúre ostrova.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK