Casela World of Adventures

Obľúbené
Maurícius - Theme park | Dĺžka trvania: 10h |
5 / 5
PARK

Casela World of Adventures

Obľúbené
Maurícius - Theme park | Dĺžka trvania: 10h | 5 / 5
PARK
Park o veľkosti 14 ha sviežej zelene, ktorá je dnes domovom veľkého množstva fauny a flóry. Na mieste sa môžete vidieť približne 1500 vtákov, divoké šelmy, zebry, obrovské korytnačky, opice s dlhými chvostami, a iné druhy zvierat. Park je plný rôznych atrakcií a farieb. Jeho endemický suchý lesný úsek,  jemne pripomína nutnosť chrániť a zachovávať životné prostredie. Priamo v strede tohto lesa na to všetko dozerá strom -Čierny eben! 
Aktivity v rámci parku
Štvorkolky: Objavte krásu Maurícia na štvorkolkách alebo buginách. Počas jazdy cez africkú rezerváciu a stretnite sa so zebrami, pštrosmi, africkými antilopami a inými zvieratami v ich prirodzenom prostredí.
Ziplines: Vyskúšajte visiace nepálske mosty, párové a jednorazové ziplines až do 400 metrov, vyskúšajte zipline s pristátím na vodu.
Segway: Choďte mimo cestu v africkej rezervácii a narazíte na zvieratá v ich prirodzenom prostredí.
Hojdačka ponad priepasť: Cítite WOW efekt z prežitia niečoho výnimočného! Canyon Swing je rozhodne iný typ bungee jumpingu. Skočte z 45 m vysokej platformy a ponorte sa do autentického kaňonu. 
Prechádzka s levmi, gepardom,rysmi či servalmi :Chôdza s kráľom džungle je mimoriadne silný zážitok! Predtým ako sa vydáte na túto prechádzku sa uskutočňuje povinná bezpečnostná inštruktáž zo strany odborníkov na zvládnutie zvieraťa, aby ste boli svedkami vzácneho majestátneho a ušľachtilého správania levov či gepardov. Ten čas a pocit strávený v ich výbehu si zapamätáte navždy!
Kŕmenie žiráf: Spriateľte sa s Tagadou, Bellou, Khakou, Caramel, TiPimou, Mikembou, Kírou, Malaikou a Kráľovnou. Všetci budú mať radosť, aby si mohli vychutnať nejaké jedlo z dlane vašej ruky a sú tiež veľmi ochotní pózovať pri selfie!
Jazda na poníkoch: Táto aktivita sa poskytuje výhradne deťom mladším ako 12 rokov, ktorí sa usadia v sedle jedného z  poníkov. J
azda je nepochybne najlepší spôsob, ako sa dostať okolo farmy.  Začnete svoju cestu v blízkosti kozieho výbehu a pokračujete ďalej pozrieť sa na ošípané. Hneď potom, vás poníci odvezú, aby ste videli srnky a teľatá. Výlet je pod dohľadom jedného zo zamestnancov, aby ste so zvieratami strávili nezabudnuteľný čas.
Návšteva nosorožcov: Zoznámte sa s Ellou a Benjim dvoma bielymi nosorožcami. Tieto dva biele nosorožce vážia každý jednu tónu a podmaňujúi si návštevníkov hravou náladou. Tieto majestátne nosorožce si obľúbujú zeleninu z dlaní. 
Jazda na ťavách
Aktivity pre deti:
Kŕmenie korytnačiek obrovských, Kŕmenie papagájov, Kŕmenie sŕn, Rybolov

Poloha na mape

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK