Port Louis city tour - Maurícius | Dubaj.sk

Port Louis city tour

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 6h |
4,7 / 5
SPRIEVODCA

Port Louis city tour

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 6h | 4,7 / 5
SPRIEVODCA
Port Louis je najväčšie mesto Maurícia, hospodárske a administratívne centrum ostrova. Priamo na hlavnom námestí sa môžete prechádzať  pomedzi Place d'Armes s nádhernými palmami. Môžete vidieť niektoré nádherné francúzske koloniálne budovy, najmä vládny dom a mestské divadlo. Budete mať voľný čas na návštevu prístavu Port Louis Waterfront a nákupného komplexu Le Caudan Waterfront. Rušný Port Louis Waterfront ponúka vzrušujúce nákupné a zábavné možnosti, ktoré sa prelínajú s hotelmi a reštauráciami svetovej úrovne s výhľadom na prístav Port Louis. Oblasť nábrežia sa stala základným aktérom živého cestovného ruchu a kultúrneho života na Mauríciu.
Taktiež náboženstvo je súčasťou kultúrnej tradície ostrova. Svätyne sú otvorené pre všetkých zvedavých turistov - moslimské mešity, čínske pagody, hinduistické chrámy aj kresťanské kostoly.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK