Rybolov - Maurícius | Dubaj.sk
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 8h |
4,4 / 5
PRíRODA
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 8h | 4,4 / 5
PRíRODA
Tento vzrušujúci šport môžete na Mauríciu uskutočňovať od novembra do apríla. Hlavnými druhmi rýb, ktoré sa nachádzajú v maurícijských vodách, sú modré a čierne marilyny, žraloky, tuniaky a bonito.
Na rybárske výlety sa vyráža zo severných, východných a západných prístav a pre vaše pohodlie  ponúkame možnosť voľby medzi poldenným a celodenným rybárskym výletom.
Na Mauríciu sa stali v posledných rokoch veľmi populárnymi a pravidelnými  aj súťaže  Big Game Fishing  Najprestížnejším z nich je Svetový pohár v Marline, ktorý sa koná každý rok v decembri.


Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK