Potápanie a šnorchlovanie - Maurícius | Dubaj.sk

Potápanie a šnorchlovanie

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 8h |
4,7 / 5
PRíRODA

Potápanie a šnorchlovanie

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 8h | 4,7 / 5
PRíRODA
Ponúkame vám, tie najlepšie potápačské balíčky na objavovanie mnohých pozoruhodných miest potápania a bohatého morského života na severe Maurícia.
Potápanie na Mauríciu - Maurícius, ostrov neporovnateľnej krásy, ktorý sa nachádza v Indickom oceáne, je domovom niektorých z najkrajších koralových útesov a morského života na svete. Je plný stoviek svetlo sfarbených rýb a preto môže byť podvodný svet Maurícia považovaný za prirodzený zázrak.
Ako začiatočníci, tak aj certifikovaní potápači môžu mať v týchto perfektných podmienkach bezpečné a príjemné ponory. Je úžasné preskúmať a dostať sa blízko k úžasnému životu na koralových útesoch, ktoré obklopujú Maurícius.
ŠNORCHLOVANIE
Maurícius je vďaka prírodnému koralu, ktorý ho obklopuje, skvelým miestom pre rekreačné pozorovanie morského sveta. Miestna podmorská fauna a flóra je v dobrej kondícii. 
Koralové útesy sú okolo celého ostrova, stačí si len nasadiť šnorchel a potápačské okuliare a môžete sa kochať krásami podmorského života


Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK