Poldenný adrenalínový výlet - Maurícius | Dubaj.sk

Poldenný adrenalínový výlet

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 4h |
4,4 / 5
SPRIEVODCA

Poldenný adrenalínový výlet

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 4h | 4,4 / 5
SPRIEVODCA
Parasailing ponúka úchvatný výhľad z vtáčej perspektívy na krásnu lagúnu a pláže na Mauríciu, čo z nej robí jednu z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť počas vašej dovolenky na Mauríciu.
Vychutnajte si jedinečnú, bezpečnú a fascinujúcu podmorskú prechádzku po dne oceánu (približne 3 až 4 metre hĺbka) a presvedčte sa o veľkolepom morskom živote východného pobrežia Maurícia, krásnej faune, koraloch a širokej škále rýb, všetko v ich prirodzenom prostredí. Kvalifikovaní skúsení sprievodcovia vás sprevádzajú počas prechádzky po morskom dne a zaručia vašu maximálnu bezpečnosť.
Tube Ride je jedným z najobľúbenejších zábavných vodných športov, ktoré si môžete vychutnať ako individuálny pár alebo s priateľmi.
Budete sa tešiť na 100% zábavnú aktivitu a uvoľnenú myseľ.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK