Plavby Katamaránom - Maurícius | Dubaj.sk

Plavby Katamaránom

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 8h |
4,7 / 5
PLAVBA

Plavby Katamaránom

Obľúbené
Maurícius | Dĺžka trvania: 8h | 4,7 / 5
PLAVBA
Na východnom pobreží sa tyrkysový záblesk lagúny rozprestiera na obzore.
Západné pobrežie vás donúti k slnečnému úteku.
Na severnom pobreží spoznáte krásy malých ostrovov.
Prežijete romantické chvíle pri západe slnka na palube lodi.
Toto všetko a ešte viac zažijete, počas jednej z plavieb katamaránom a vrátite sa očarení !

Celodená plavba východným pobrežím
Na východnej strane ostrova, má  lagúna obzvlášť široký dosah a umožňuje činnosti v pokojných vodách. Ponorte sa do krištáľovo čistých vôd a šnorchlujte medzi koralmi, nepatrnými rybami ale aj zvláštnymi druhmi. Plávať budete pod bdelým dohľadom posádky, ktorá vás vybaví záchrannou vestou. Naspäť na palube vás čaká servírovanie chutného obeda.
Deň skončí tak krásne, ako sa začal. Posaďte sa s posledným osviežujúcim nápojom na provu katamaránu, po dni plnom nezabudnuteľných zážitkov a naposledy sa vydajte do úžasnej krásy východného pobrežia predtým, než vyrazíte domov.
Celodená plavba západným pobrežím
Vaša prvá zastávka: záliv Tamarin. Keď budete pozorní, na dosah k vám môžu byť delfíny, ktoré sú v západných pobrežných vodách bežné. 
Katamarán so zdvihnutými plachtami sa ďalej plaví do Black River. V lagúne, pri útese asi dva metre hlbokom, sa nachádzajú farebné ryby a malé kôrovce. Ochutnajte slanosť vody,zatiaľ čo obdivujete koralové útesy prechádzajúce na biely piesok, keď plávate pod ostražitým a vyškoleným očkom posádky, pripravený zasiahnuť, ak niekto potrebuje nejakú pomoc. 
Keď vyleziete späť na palubu, pri lahodnej vôni miestnej kuchyne sa vám začnú zbiehať sliny.
Po obede napnete plachty smer neslávne známy Bénitiers Rock, ktorý stojí nad tyrkysovou lagúnou. Vďaka blízkemu kotveniu lode, v závislosti od prílivu, možete zachytiť čaro tohto tajomného výbežku, ktorý je typický pre maurícijské pohľadnice.
Samozrejme, môžete sa tiež rozhodnúť skočiť z paluby do najlepšieho bazéna na svete - Indický oceán! V neskorých popoludňajších hodinách, vietor zdvihne v plachty a zatiaľ čo slnko začína svoj zostup vy sa pomaly blížite naspäť na pevinu. 
Ostatné plavby
Celodenná plavba severným pobrežím
Plavba severozápadným pobrežím pri západe slnka
Plavba západným pobrežím pri západe slnka 

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK