Celodenná turistika - 7 Cascades

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 8h |
4,3 / 5
PRíRODA

Celodenná turistika - 7 Cascades

Obľúbené
Maurícius - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 8h | 4,3 / 5
PRíRODA
Zatiaľ čo kompletný zostup týchto roklín kaňoningom ponúka obrovské dobrodružstvo, turistická verzia je prístupnejšia včšiemu počtu ľudí. Napriek tomu tu, ako často býva na Mauríciu, výlet  nevyužíva  vyznačené ani upravené cesty a preto bude často potrebné postupovať medzi blokmi, prekračovať rieky a zostupovať kopcami pomocou guavových stromov.
Táto cesta však nepredstavuje neprekonateľnú prekážku a dohľad, ktorý zabezpečia špeciálne monitory, vám umožní realizovať tento výlet v najlepších bezpečnostných podmienkach.
Objavíte asi desať vodopádov s výškou 10 až 55 m, v divokom a lesnom prostredí. Počas tohto výletu nie je tempo nikdy extrémne a rytmus je prispôsobený najslabšiemu, odporúča sa však nepodceňovať trvanie tohto výletu "Celý deň".
Krása miesta a možnosti kúpania v početných jazerách v nohách vodopádov odmetia vaše úsilie. 
Informácie
Poskytované : občerstvenie a voda
Priniesť si: batoh, turistickú alebo športovú obuv *, vhodné oblečenie * / plavky a rôzne ochranné prostriedky (opaľovací krém, repelent, teplé oblečenie) * Obuv a oblečenie môžu byť počas výletu zamočené a zašinené
Obmedzenia:  Výlet od 12 rokov
Náročnosť: Jednoduché / Priemerné
Priemerné trvanie: cca 6-7 hodín vrátane 4-5 hodín chôdze
Poznámka
Možnosť absolvovania skráteného "Poldenného  výletu" kde je program prispôsobený časovému plánu a taktiež obtiažnosti. Skrátenú verziu môžu absolvovať aj deti staršie ako 10 rokov.

Poloha na mape

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK