Dubaj.sk - 12 dôvodov prečo si vybrať Atlantis The Palm 5*

12 dôvodov prečo si vybrať Atlantis The Palm

12 dôvodov prečo sa vybrať na dovolenku
do Atlantis The Palm v Dubaji


Luxusný plážový rezort Atlantis The Palm je jedným z troch hotelov tejto legendárnej značky na svete. Čím je tento ikonický plážový rezort v Dubaji jedinečný a čo má spoločné so svojím sesterským hotelom na Bahamách? Prečítajte si viac v našom špeciálnom článku.

1. IKONICKÁ STAVBA

Atlantis The Palm je honosná stavba na korune slávneho palmového ostrova Palm Jumeirah. Ružový hotel s dvomi krídlami a mnohými vežami pripomína honosný palác ako z rozprávky o Aladinovi a princeznej Jasmíne

2. POZORUHODNÉ INTERÉRY

Hlavnou témou známeho hotela v Dubaji je príbeh o bájnom meste Atlantída. V hlavnej lobby sa nachádza skulptúra z fúkaného skla v hodnote milión dolárov. Všade prítomné motívy podmorského sveta, rýb, elementov vody a ohňa dajú voľnosť vašej fantázii.

3. TAKÉTO RANNÉ PREBUDENIE

Všetkých 1539 luxusných izieb a apartmánov v hoteli Atlantis The Palm má panoramatický výhľad na more. Doprajte si dúšok čaju alebo rannej kávy z pohodlia vašej izby a s výhľadom na horizont alebo palmový ostrov a mrakodrapy v Dubai Marina.

4. CELÝ PODMORSKÝ SVET

Rozľahlý komplex akvárií The Lost Chambers je skutočne unikátny. Nájdete tu viac ako 65 000 morských živočíchov v deviatich tematických sálach. Pre hostí hotela Atlantis The Palm je vstup úplne zadarmo.

5. DOBRODRUŽNÉ VÝPRAVY

Ste dobrodružný typ? Máte vzťah k adrenalínovým športom a k potápaniu? Vyskúšajte si bližší kontakt s podmorskou faunou a flórou počas hodín šnorchlovania v hlavnej nádrži akvárií The Lost Chambers.

6. MORE ZÁBAVY V AQUAVENTURE

Vyberte si z viac ako 85 adrenalínových atrakcií v najlepšom aquaparku na Blízkom Východe. Aquaventure to je skutočná zábava pre celú rodinu. Naozaj každý si tu nájde to svoje a hostia hotela Atlantis The Palm majú neobmedzený vstup v cene.

7. TOBOGAN A ŽRALOKY?

Atrakcia The Shark Attack patrí medzi svetové unikáty. Spustite sa strmým toboganom do časti kde doslova "preletíte" skleneným tunelom obklopení hrozivými žralokmi.

8. ČAROVNÉ SUITY

Ak by vám nestačila návšteva akvárií a celý deň v aquaparku, môžete prespať v jednej z 32 podmorských izieb. Izby sa nachádzajú na úrovni akvárií The Lost Chambers a poskytujú všetok komfort luxusného hotela. Je to dokonalý zážitok.

9. RELAX S DELFÍNMI

Uvoľnite myseľ a strávte čas s týmito rozkošnými morskými cicavcami. Delfinárium Dolphin Bay patrí medzi tie najlepšie na svete. Program trvá približne 1 hodinu a pre veľký záujem je určite potrebná včasná rezervácia.

10. KOKTAIL V NASSIMI BEACH

Hoci je Atlantis The Palm skutočným rajom pre deti, na svoje si tu prídu aj dospelí. Plážový klub Nassimi Beach je určený starším ako 21 rokov. Pravidelne sa tu konajú denné diskotéky pod taktovkou skvelých DJs.

11. FAMÓZNE JEDLO

Vyberte si z TOP reštaurácií v Dubaji. Nobu, Osiano a Ronda Locatelli sú dokonca ocenené prestížnou hviezdičkou Michelin. Pokiaľ máte náladu na niečo neformálne, odporúčame legendárnu "burgerovňu" Joint Burger.

12. PÁRTY PO ZÁPADE SLNKA

Cez víkendy to v Atlantise naozaj žije. Či už na pláži v Nassimi Beach alebo v jednom z luxusných nočných klubov, Atlantis je párty destinácia ako žiadna iná.


Viac informácií o Atlantis The Palm, termíny a ceny si môžete pozrieť tu >


#viaczazitkovDubaj

Nákupy v Dubaji: Ktoré sú najlepšie nákupné centrá v Emiráte? Nákupy v Dubaji: Ktoré sú najlepšie nákupné centrá v Emiráte? Dubaj je skutočná "shopping" metropola sveta. V nasledujúcom blogu vám prinášame podrobného sprievodcu nákupmi v Dubaji.
Romantika v Dubaji: 9 dôvodov prečo jej povedať ÁNO Romantika v Dubaji: 9 dôvodov prečo jej povedať ÁNO Rušná metropola Emirátov Dubaj má mnoho rôznych tvárí. Okrem moderných budov, obrích nákupných stredísk a veľkých dovolenkových...
8 atrakcií v Dubaji za menej ako 3€ 8 atrakcií v Dubaji za menej ako 3€ Turistika v Dubaji sa môže na prvý pohľad javiť ako drahá záležitosť, nie to však vždy pravidlo. Zistite, ktorých osem...
Dovolenka v Dubaji: Čo sú izby Club a aké majú výhody? Dovolenka v Dubaji: Čo sú izby Club a aké majú výhody? Ako dovolenkovať vo väčšom komforte a bez starostí? Máme pre vás odpoveď. Doprajte si vysokú úroveň služieb v tzv. klubových...
Po stopách Street Art v Dubaji Po stopách Street Art v Dubaji Skupina nadšencov sa snaží premeniť betónové steny mnohých mestských štvrtí Dubaja na veľkú Street Art galériu, ktorá...
Späť na začiatok stránky
OK
PAGE IS OK