Legoland Dubai

Obľúbené
Dubaj - Theme park | Dĺžka trvania: 6h |
4,8 / 5
RODINNý PARK

Legoland Dubai

Obľúbené
Dubaj - Theme park | Dĺžka trvania: 6h | 4,8 / 5
RODINNý PARK
Vítajte v úžasnom svete najznámejšej stavebnice LEGO ©
Rodinný park Legoland ® je súčasťou najväčšieho zábavného komplexu planéty, známeho ako Dubai Parks & Resorts. Vyskúšajte množstvo dobrodružných atrakcií a pokochajte sa jedinečnými umeleckými výtvormi z kociek.

Legoland Dubai je ideálnym miestom pre oddych, rozvoj kreativity, nezabudnuteľné zážitky a kopec zábavy pre celú rodinu.

Atrakcie

Legoland Dubai ponúka viac ako 40 rozličných atrakcií určených návštevníkom všetkých vekových kategórií. Park je rozdelený do šiestich tematických zón s vonkajšími aj vnútornými expozíciami. Hlavným "ťahákom" je krytá hala Miniland s viac ako 15 000 malými replikami. Nájdete tu všetko od najslávnejších budov sveta až po technicky zložité modely vlakov, lietadiel a dubajského metra.

FACTORY @ LEGOLAD
Váš skvelý rodinný deň sa začína v továrni na LEGO ©. Každý z účastníkov obdrží balíček s nápojom a snackom a základné informácie o parku a jeho atrakciách. Prvou zastávkou je výrobná hala a tvorivé dielne.

LEGO City © 
Staňte sa súčasťou najznámejšej stavebnice sveta. Zahrajte sa na šoféra, pilota, policajta alebo hasiča. Získajte vodičský preukaz pre elektrické autíčko v škole jazdenia alebo sa plavte sa člnom po lenivej rieke.

IMAGINATION
Toto je tímová aktivita pre celú rodinu. Vysklajte si vlastný výtvor z LEGO © podľa rôznych súťažných zadaní a vyhrajte zaujímavé ceny.

KINGDOMS @ LEGOLAND
Vytajte v rozprávkovom kráľovstve. Preskúmajte všetky zákutia legového hradu a doprajte si adrenalínovú jazdu na húsenkovej dráhe.

ADVENTURE
Ponorte sa aj deťmi do hlbín farebného podmorského sveta s LEGO © ponorkami. Staňte sa dobrodruhmi a prebádajte hrobku egyptského faraóna. Cestu z tohto labyrintu nájdete len ak zachováte chladnú hlavu a vyriešite záľudné hádanky.

MINILAND
Technicky prepracovaná replika mesta pozostávajúceho z významných svetových dominánt. Dajte svojej kreativite zelenú v tvorivej dielni Build A City.

Zaujímavosti

  • Na výstavu MINILAND a LEGO City © bolo použitých 60 miliónov kusov stavebnice.
  • Obchod LEGO Shop je najväčším svojho druhu na Blízkom Východe.
  • Replika najvyššej budovy sveta, veže Burj Khalifa, je zároveň najvyššou stavbou zo stavebnice LEGO © na svete.
Cena
Dospelá osoba: 75€
Dieťa (do 11.99 roka): 65€
Senior (od 60 rokov): 65€

Deti do troch rokov majú vstup zdarma.

Info: Vstupné sa nevzťahuje na sesterský aquapark Legoland Water Park
Otváracia doba
Každý deň od 12:00 do 22:00.
Poznámka: Park si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín v priebehu roka.
Doprava
Taxi - Legoland Dubai

Poloha na mape

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK