Jeep Desert Safari Dubai - Dubaj | Dubaj.sk

Jeep Desert Safari Dubai

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 6h |
4,2 / 5
VýLET

Jeep Desert Safari Dubai

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 6h | 4,2 / 5
VýLET
Dobrodružná jazda plná adrenalínových momentov je určená len pre silné povahy!
Nechajte sa uniesť do jednej z najnehostinnejších častí sveta.
Nekonečná púšť Rub Al Khali, prezývaná aj "The Empty Quarter" je zároveň fascinujúcou prírodnou scenériou. Počas niekoľkých hodín budete schádzať piesočné duny o veľkosti malých pohorí. Zároveň budete mať možnosť vyhotoviť si nezabudnuteľné fotografie do rodinného albumu a nazbierať si na pamiatku červený piesok, ktorý je typický pre Spojené Arabské Emiráty. Po západe slnka strávite večer v beduínskom kempe s večerou s bohatým kultúrnym programom.

Beduínsky kemp

Váš večer v beduínskom kempe sa začína krátkou prehliadkou a večerou formou bufetových stolov. Budete mať možnosť vyskúšať vodnú fajku, maľovanie ornamentov henou na pokožku a jazdu na ťave. Ďalej si budete môcť vyhotoviť fotky v tradičných odevoch s tematickým pozadím. K bohatému kultúrnemu programu patrí mimo iného vystúpenie brušnej tanečnice.
Cena
Dospelá osoba/dieťa: 70€
Kedy?
Výlet Jeep Desert Safari je organizovaný každý deň. Výlet trvá od 15:00 do 21:00.
Doplnkové informácie
Výlet s večerou.
Jazyk
Anglický
Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK