Jumeirah Mosque - Dubaj | Dubaj.sk

Jumeirah Mosque

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 2h |
3,7 / 5
PAMIATKA

Jumeirah Mosque

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 2h | 3,7 / 5
PAMIATKA
Najväčšia mešita v Dubaji je zároveň aj prvá mešita v Emirátoch otvorená pre verejnosť.
Jumeirah Mosque v Dubaji svojou architektúrou nápadne pripomína mešity z čias stredovekého Španielska. Je to prvá mešita v Emirátoch, ktorá je otvorená nemoslimom. Mešita slúži širokej verejnosti ako kultúrne a vzdelávacie centrum. Prehliadky so sprievodcom a odborným výkladom v anglickom jazyku sa konajú bezplatne štyri krát do týždňa. V rámci exkurzie majú návštevníci možnosť vzhliadnuť aj tradičnú motlitbu k Allahovi a naučiť sa tak niečo viac o Islame.

Cieľom tematickej prehliadky mešity je priblížiť návštevníkom miestu vieru, zvyklosti a tradície.
Cena
Vstup je pre verejnosť bez poplatku.
Dobre vedieť
Pri návšteve mešity treba rešpektovať miestne kultúrne zvyky a tradície. Dámy by mali mať zahalené kotníky, ramená a vlasy. Pámi by mali mať dlhé nohavice.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK