Gunaydin Dubai - Dubaj | Dubaj.sk

Gunaydin Dubai

Obľúbené
Dubaj |
4,3 / 5
REšTAURáCIA

Gunaydin Dubai

Obľúbené
Dubaj | 4,3 / 5
REšTAURáCIA
Jeden z najlepších steakhouse v Dubaji láka na špeciality z mäsa, tradičný döner a kebab. Vychutnajte si skvelé jedlo na terase s výhľadom na vežu Burj Khalifa.
Slávna značka reštaurácií Gunaydin bola založená v Istanbule v roku 1965. Turecká tradícia špecialít z mäsa pretrvala dodnes s viac ako 40 podnikmi po celom svete. Reštaurácia v centre mesta Downtown Dubai sa nachádza v budovách Souq Al Bahar, priamo na promenáde okolo jazera The Burj Lake spolu s tancujúcou fontánou The Dubai Fountain

Užitočné informácie

Otvorené denne od 12:00 do 24:00.
Rezervácia nie je potrebná.
Kuchyňa
Turecká
Steakhouse
Cenová kategória
$$$
Dress Code
Casual
Kde?
Souq Al Bahar
Downtown Dubai

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK