Dolphin Bay

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 2h |
4,9 / 5
ATRAKCIA

Dolphin Bay

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 2h | 4,9 / 5
ATRAKCIA
Komplex Dolphin Bay v Dubaji patrí medzi tie najmodernejšie zariadenia s živými tvormi na svete. Delfíny sú nezabudnuteľný zážitok.
Stretnite, hrajte sa a plávajte s delfínmi v idylickom prostredí lagúny hotela Atlantis The Palm na ostrove Palm Jumeirah v Dubaji. Atrakcia uspokojí túžby detí a dospelých všetkých vekových kategórií. Na výber máte širokú ponuku individuálnych alebo skupinových aktivít v spoločnosti týchto charizmatických zástupcov ríše zvierat. Všetci návštevníci Dolphin Bay majú v cene atrakcie celodenný vstup do Aquaparku Aquaventure a na priľahlú pláž.

Aktivity

Dolphin Encounter
Stretnite a hrajte sa s delfínmi v plytkej vode. Na programe bude hladkanie a roztomilé objatia. Predstavenie trvá 30 minút a je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Dolphin Adventure
Stretnite a hrajte sa s delfínmi v ich naozaj prirodzenom prostredí hlbokej vody (3 metre). Predstavenie trvá 30 minút. Návštevníci musia byť starší ako 8 rokov a zdatní plavci.

Royal Swim
Synchronizované plávanie s delfínmi patrí k najväčším zážitkom aké môžete v Dubaji zažiť. Predstavenie trvá 30 minút. Návštevníci musia byť starší ako 12 rokov a zdatní plavci.

Dolphin Scuba Dive
Potápanie sa s delfínmi do hlbín lagúny Dolphin Bay je dobrodružný zážitok určený iba tým najodvážnejším. Aktivita trvá 30 minút. Účastníci musia byť starší ako 15 rokov a každý sa musí povinne preukázať platným originálom certifikátu o absolvovaní kurzu potápania.

Dolphin Photo Fun
Pokiaľ nechcete byť mokrý, delfíny môžete obdivovať a hladkať aj z pohodlia špeciálnej lávky. Na záver stretnutia obdrží každý účastník profesionálnu fotografiu s najcharizmatickejšími zástupcami podmorskej ríše zvierat.


Cena

Dolphin Encounter: 165€
Dolphin Adventure: 200€

Royal Swim: 235€
Scuba Dive: 315€
Photo Fun: 105€

Poznámka:
Všetci návštevníci majú v cene celodenný vstup do aquaparku Aquaventure a na priľahlú pláž.
Užitočné informácie

Návštevníci sa musia pri vstupe do Dolphin Bay preukázať platným ID (cestovný pas).

Pri vstupe obdržíte vodu resp. iný nealkoholický nápoj, uteráky a kľúče od skrinky vrátane kompletnej výbavy pre pobyt v lagúne.
Upozornenie

Rodinný príslušníci, ktorí idú ako sprievod návštevníkov a nebudú sa aktívne účastniť programu v lagúne budú musia platiť jednorazové vstupné do komplexu Dolphin Bay vo výške 65€.
Doprava

Taxi
- Atlantis The Palm
Palm Monorail - Atlantis The Palm

Poloha na mape

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK