CityWalk Dubai - Dubaj | Dubaj.sk

CityWalk Dubai

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 3h |
4,6 / 5
NáKUPY

CityWalk Dubai

Obľúbené
Dubaj | Dĺžka trvania: 3h | 4,6 / 5
NáKUPY
Moderná mestská štvrť pre peších v Dubaji
Ideálne spojenie nákupov a voľnočasových aktivít.
Vitajte v CityWalk Dubai.
Najnovšia lifestyle destinácia na nákupy, jedlo, šport, umenie a zábavu v Dubaji sa nachádza len na skok od najvyššej budovy sveta Burj Khalifa. Vyberte si z desiatok obchodov, reštaurácií a kaviarní na krytých promenádach obklopených zaujímavou architektúrou, množstvom zelene a moderným street art.

O projekte

Komplex CityWalk Dubai je dielom štátneho developera MERAAS, ktorý stojí za turistickými zónami The Beach at JBR v Dubai Marina, LA MER či BoxPark.

Celý development pozostáva z mnohých pavilónov s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami rozmiestnených okolo krytých promenád pre peších. Nachádzajú sa tu dve veľké námestia a jazero s fontánou. Paralelne s nákupnou zónou sa tiahne aj moderný bulvár s komplexmi apartmánov, klinikou a wellness hotelom La Ville by Autograph Collection.

Zaujímavosti

Súčasťou CityWalk Dubai je aj atrakcia Green Planet, ktorá simuluje podmienky dažďového pralesa. Nájdete tu niekoľko druhov vtákov, rýb, hmyzu, motýľov, opíc a samozrejme bujnú tropickú vegetáciu.
Otváracia doba
Každý deň od 10:00 do 22:00.
Doprava

CityWalk Dubai sa nachádza na Sheik Zayed Road oproti komplexu Downtown Dubai a najvyššej budove sveta.

Stanica metra The Dubai Mall

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK