BOXPARK - Dubaj | Dubaj.sk
Dubaj | Dĺžka trvania: 1h |
3,9 / 5
NáKUPY
Dubaj | Dĺžka trvania: 1h | 3,9 / 5
NáKUPY
Inovatívny "Urban Lifestyle" koncept je alternatívou
k veľkým nákupným centrám v Dubaji.
BOXPARK je nová nákupná promenáda, ktorá sa rozprestiera takmer po celej dĺžke ulice Al Wasl Rd. Komplex pozostáva z niekoľkých menších pavilónov s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. Vačšina budov je poskladaná zo starých lodných kontajnerov. Celý komplex je postavený v industriálnom štýle a má osloviť najmä mladšie generácie.

O projekte

Komplex BOXPARK je inšpirovaný rovnomenným projektom v Londýne. BOXPARK v Dubaji je dielom štátneho developera MERAAS, ktorý stojí za množstvom prestížnych projektov ako napríklad The Beach at JBR, CityWalk Dubai, LA MER či ostrov Bluewaters Island. Hlavnou myšlienkou inovatívneho konceptu je byť alternatívnou k veľkým nákupným centrám v Dubaji a pritiahnuť tak najmä mladých energických ľudí.
Otváracia doba
Otvorené denne od 10:00 do 22:00.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK