Al Seef Waterfront

Obľúbené
Dubaj |
4,2 / 5
PROMENáDA

Al Seef Waterfront

Obľúbené
Dubaj | 4,2 / 5
PROMENáDA
Objavte novú turistickú destináciu na brehoch rušnej mestskej zátoky Dubai Creek.
Komplex Al Seef Waterfront od renomovaného dubajského developera Meraas pokračuje v odkaze veľmi obľúbených voľnočasových štvrtí ako CityWalk Dubai, The Beach v Dubai Marina či La Mer. Promenáda je dlhá 1.8 km a návštevníkom prináša desiatky štýlových reštaurácií, malebných kaviarní a obchodov rôzneho zamerania. Už na prvý pohľad vás zaujme prepracovaná architektúra v podobe moderných pavilónov, ktoré sú voľne včlenené medzi historické budovy starej štvrte Al Fahidi v Bur Dubai.

O projekte

Cieľom projektu Al Seef Waterfront je revitalizácia a zatraktívnenie starého mesta, najmä časti Al Fahidi s historickou pevnosťou, ktorá je domovom pre hlavné dubajské múzeum. Moderný komplex v hodnote miliónov dolárov prináša svieže spojenie moderného dizajnu s tradíciami a miestnou architektúrou. Okrem promenády tu nájdete reštaurácie, bary, kaviarne, obchody a veľkú marínu so súkromnými jachtami.

Užitočné informácie

Komplex Al Seef Waterfront zabezpečuje dennú kyvadlovú dopravu medzi vybranými partnerskými hotelmi v Dubaji.

Alternatívne sa viete na Al Seef Waterfront dopraviť vodnými taxíkmi, na ktoré viete nastúpiť v štvrtiach Dubai Marina, Business Bay, Dubai Festival City a Deira.
Poloha
Al Seef / Dubai Creek
Doprava

Metro
- Stanica Burjuman
Taxi - Al Seef Waterfront

Návštevníci môžu využiť aj populárne vodné taxíky. Zastávky sú rozmiestnené v štvrti Dubai Marina, Business Bay, Dubai Festival City, Deira a Bur Dubai.
Otváracia doba
Denne od 10:00 do 00:00.
Vybrané reštaurácie

961 LB
- libanonská kuchyňa
Al Hamidieh - arabská kuchyňa
Bikanervala - indická kuchyňa
Bikkan Burger - špeciality z mäsa
ILA - talianska kuchyňa
Kona Grill - steakhouse
Mamikonyan - arménska kuchyňa

Poloha na mape

Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK