Jeep Desert Safari Abu Dhabi - Abu Dhabi | Dubaj.sk

Jeep Desert Safari Abu Dhabi

Obľúbené
Abu Dhabi | Dĺžka trvania: 6h |
4,3 / 5
VýLET

Jeep Desert Safari Abu Dhabi

Obľúbené
Abu Dhabi | Dĺžka trvania: 6h | 4,3 / 5
VýLET
Užite si nezabudnuteľnú adrenalínovú jazdu!
Objavte krásy nekonečnej púšte v Abu Dhabi.
Výlet Jeep Desert Safari patrí k najvyhľadávanejším výletom počas pobytu v destinácii Abu Dhabi. Vyberte sa na dobrodružnú jazdu do dún púšte Rub Al Khali na periférii hlavného mesta Emirátov. Navštívite tradičnú farmu s ťavami a budete mať možnosť sledovať neopakovateľný západ púšte nad červenkastými vrcholmi piesočných dún.

Beduínsky kemp

Vaša cesta športovými SUV pokračuje do autentického beduínskeho osídlenia, kde budete mať možnosť vyskúšať množstvo aktivít spojených s tradičným životom miestneho obyvateľstva ako napríklad maľovanie hennou na pokožku, ochutnávka vodných fajok, tréning sokolov či osedlanie ťavy. Po západe slnka je podávaná tradičná večera pod holým nebom. Nebude chýbať živé predstavenie brušných tanečníc a ďalšie vystúpenia.
Cena
Dospelá osoba/dieťa: 50€
Kedy?
Výlet Jeep Desert Safari je organizovaný každý deň. Výlet trvá od 15:00 do 21:00.
Doplnkové informácie
Výlet s večerou
Jazyk
Anglický
Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK