Doprava a transfery Dubaj

Doprava a transfery, Dubaj

87 hotelov | ubytovanie od 194,50 €

Väčšina plážových hotelov zabezpečuje shuttle bus, bezplatnú dopravu pre svojich klientov do centra Dubaja a späť. Veľmi dostupná a v prijateľných cenových reláciách je aj doprava taxíkmi. Taxislužby v Emirátoch sú štátne. Hoci je v Emirátoch možné platiť dolármi, niektorí taxikári ich ako platbu odmietajú. Majte teda radšej pri sebe vždy aj dirhamy, ak nie ste ochotní sa s vodičom dohadovať.

Mestskú hromadnú dopravu využívajú predovšetkým prisťahovalci z Ázie. Metro bolo oficiálne uvedené do prevádzky 09.09.2009. Jeho najväčšia časť, z celkovej dĺžky 52 km, funguje nad zemou a v starej časti Dubaja zas pod zemou. Všetky zastávky a vlaky sú plne klimatizované. Medzi zastávkami metra a dôležitými miestami funguje kyvadlová autobusová doprava.

V rámci mestských častí Dubai Marina, Jumeirah, Umm Sequem a Al Sofouh môžete využívať novú modernú električku. Populárne sú aj veľké vodné taxíky, ktoré majú zastávku v Dubai Marina, na palmovom ostrove Palm Jumeirah, v mestskej časti Business Bay (Downtown) a na brehoch zátoky Dubai Creek.
V Dubaji a v Abu Dhabi sú dostupné aj prepravné služby UBER a Careem. Stačí si stiahnuť aplikácie a mať registrované platnú kreditnú kartu.

Transfer v Dubaji

  • privátny transfer letisko Dubaj - hotel - letisko Dubaj autami TOYOTA PREVIA, CHEVROLET VENTURE, CHRYSLER 300C, CHEVROLET ROYAL CAPRICE, LEXUS.
  • v prípade záujmu Vám zabezpečíme transfer letisko Dubaj - hotel - letisko Dubaj luxusnou limuzínou podľa Vášho želania (BMW 7, HUMMER, ROLLS - ROYCE, CADILLAC ESCALADE) 

Transfer v Dubaji Helikoptérou

O možnostiach transferu helikoptérou z letiska Dubaj - hotel - letisko Dubaj sa informujte v našej CK.
Atlantis The Palm 5* Viac zážitkov Užite si atrakcie v hoteli Atlantis The Palm 5*
ubytovanie 7 nocí od 990€
Viac informácií
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK