Musandam Cruise - Ras Al Khaimah | Dubaj.sk

Musandam Cruise

Obľúbené
Ras Al Khaimah - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 10h |
4,4 / 5
VýLET

Musandam Cruise

Obľúbené
Ras Al Khaimah - Výlet so sprievodcom | Dĺžka trvania: 10h | 4,4 / 5
VýLET
Táto severná oblasť SAE je oddelená od Ománu prielivom Hormuz. Veľkolepé, skalnaté hory spadajú z nadmorskej výšky 6500m prudko do mora, pričom vytvárajú nespočetné množstvo čarovných zátok.
V ranných hodinách odchod z hotela. Prejazd hraníc do Ománu a v prístave mestečka Khasaba nalodenie na typickú arabskú plachetnicu dhow. Budete sa plaviť k magickým Musadamským fjordom. Počas cesty uvidíte ománske beduínske dediny a aj voľne žijúce delfiny. Loď zakotví pri Thlegraph Island. Tu si môžete užívať kúpanie a šnorchlovanie, kde uvidíte prekrásne zafarbené koraly a tropické rybičky. Vybavenie na šnorchlovanie a plávacie vesty pre neplavcov je možné si bezplatne zapožičať na lodi, rovnako ako osušky. Pochutnáte si tu na navýbornom obede na lodi. Po obede máte opätovne možnosť kúpania.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK