Desert Safari Ras Al Khaimah - Ras Al Khaimah | Dubaj.sk

Desert Safari Ras Al Khaimah

Obľúbené
Ras Al Khaimah | Dĺžka trvania: 5h |
4,9 / 5
VýLET

Desert Safari Ras Al Khaimah

Obľúbené
Ras Al Khaimah | Dĺžka trvania: 5h | 4,9 / 5
VýLET
V popoludňajších hodinách vyrazíte pohodlnými 4x4 WD jeepmi do púšte, kde si budete môcť užiť dobrodružnú jazdu po piesočných dunách. Počas výletu budete môcť pozorovať nádherný západ slnka v púšti a vyfotiť sa ako vo filme. Vyvrcholením bude návšteva púštneho kempu, kde ochutnáte typickú arabskú večeru. Deň môžete zakončiť pri typickej vodnej fajke a pozorovaním umenia brušnej tanečnice či ohňovej show. Samozrejme nemôže chýbať maľovanie henou, skúšanie tradičného oblečenia a jazda na ťave či veľmi populárny sandboarding.
Poznámka
Pri záujme sa výlet dá predĺžiť na prenocovanie v púšti. Kedy máte k dispozícii dva druhy stanov (vyššej a nižšej kategórie), raňajky a východ slnka ako na dlani.

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK