Objavte hotel Atlantis The Palm 5* - Partner Dubaj.sk
Atlantis The Palm
Obľúbené
Dubaj - Plážový hotel
od 990
Cena zahŕňa
 • ubytovanie na 7 nocí
 • stravovanie raňajky
 • mestskú daň
 • servisný poplatok
 • asistenčné služby v českom alebo slovenskom jazyku
Info: Akcia pri objednaní 30 dní dopredu. Akcia platí pri objednaní 30 pred začiatkom pobytu.
Uvedená cena je platná v období
od 11.5.2020 do 1.10.2020
Cena na osobu:
990
Letenky a doplnkové služby si môžete vybrať a pripočítať v nezáväznej kalkulácii.
Cena na osobu
Viac o hoteli Nezáväzná kalkulácia

Viac zážitkov

Atlantis The Palm 5* je bránou do sveta fantázie, relaxu a zábavy.
Na jednom mieste najdete najpopulárnejšie atrakcie v Dubaji. Jedinečný aquapark,
delfinárium, fascinujúci podmorský svet akvárií, výbeh s tuleňmi a mnoho ďalších
atrakcií, ktoré sú zárukou skvelých zážitkov na celý život.

Ikonický hotel ako z rozprávky

Honosný ružový palác rozpráva príbeh o bájnom meste Atlantída. Vstúpte s nami do sveta luxusu a prepychu, zážitkov a atrakcií pre všetky deti aj dospelých.
 • Iba 6 hodín letu
  Zvoľte si odletové miesto podľa vašich preferencií. Na výber máte pravidelné linky z Bratislavy, Viedne, Prahy alebo Budapešti s Emirates alebo flydubai.
 • Luxus za skvelú cenu
  Ubytovanie na 7 nocí od 990 €! V cene máte zahrnutý neobmedzený vstup do aquaparku Aquaventure a sveta akvárií The Lost Chambers.
 • Prvotriedne služby
  Doprajte si to najlepšie z najlepšieho. Vyškolený tím profesionálov sa snaží splniť všetky želania hostí. Osobitnou kapitolou sú špičkové reštaurácie.
Na Palmovom
ostrove
Hotel Atlantis The Palm kraľuje slávnemu ostrovu Palm Jumeirah. Tešiť sa môžete z exkluzívnej polohy blízko centra mesta a 11km dlhej promenády pre peších na pobreží.
Pre deti
Hotel nadchne hlavne najmenších. Jeden z najlepších detských klubov v Dubaji ponúka bohatý program počas celého dňa. Nechýba ani špičková herňa pre teenagerov.
Pre dospelých
Špičkové reštaurácie, bary a množstvo romantických zákutí. Doprajte si skvelý kokteil v novom plážovom klube White Beach s infinity bazénom a užite si romantiku vo dvojici v kúpeľoch ShuiQi Spa.
Check-in do iného
sveta
Miesto, kde sa výnimočné chvíle stávajú spomienkami na celý život. Atlantis The Palm je bránou do sveta fantázie, zábavy a dobrodružstiev pre celú rodinu. To musíte zažiť!

Nádherná pláž
dlhá 1,4 km

Doprajte si celodenný relax na jednej z najdlhších pláží v Dubaji spolu so špičkovým servisom a bohatou ponukou vodných športov.
Top atrakcie v Dubaji!
Atlantis The Palm je dovolenková destinácia ako žiadna iná. Na jedinom mieste nájdete tie najpopulárnejšie atrakcie v Dubaji. Aquapark, fascinujúci podmorský svet akvárií, delfinárium či výbeh s tuleňmi Sea Lion Experience. Stanica štýlovej nadzemnej dráhy Palm Monorail má konečnú zastávku priamo vo vašom hoteli.
Neobmedzené vstupy pre hostí!
Hostia ubytovaný v hoteli Atlantis The Palm majú v cene pobytu neobmedzený voľný vstup do aquaparku Aquaventure a sveta akvárií The Lost Chambers. Okrem iného môžu hostia využiť množstvo zliav na ďalšie atrakcie a zážitky. Dámy ocenia zvýhodnené nákupy v pasáži The Avenues s 30 obchodmi.
Aquaventure Atlantis The Palm 5*
Svetový
aquapark
Aquaventure
Doprajte si neobmedzený vstup do najlepšieho aquaparku v regióne. Čaká vás 85 adrenalínových atrakcií a more zábavy pre celú rodinu.
The Lost
Chambers
Čarovný svet
akvárií
Hostí hotela Atlantis The Palm čaká neobmedzený vstup do unikátneho podmorského sveta s takmer 65 000 živočíchmi a množstvom expozícií.
The Lost Chambers

Dolphin Bay

Zažite dobrodružné stretnutie nového druhu s úžasnými delfínmi.
Suvenír v podobe fotografie bude spomienkou na celý život.
Výhľad na more
Všetky izby v hoteli Atlantis The Palm majú výhľad na more. Vyberte si, či sa chcete pozerať na nekonečný horizont alebo na lagúnu palmového ostrova. Užite si romantické západy slnka.
Nadštandardný
priestor
Izby Deluxe majú rozlohu až 45 m² a sú vhodné pre dvoch dospelých a dve deti do 12 rokov. Luxusné suity a rodinné apartmány majú obývačku a rozlohu v priemere až 100 m². To je priestor!
Luxusné vybavenie
K nadštandardnému vybaveniu patrí HD LCD TV, DVD prehrávač, iPod/iPhone dock stanica, minibar, trezor, mramorová kúpeľňa, župany, papuče, set na prípravu čaju/kávy a značková kozmetika.
Imperial club
Hostia v klubových izbách Imperial a všetkých kategóriách suít majú množstvo benefitov vrátane limuzínového servisu, celodenného občerstvenia a nápojov v priestoroch Imperial Club Lounge.

Reštaurácie
svetovej úrovne

Všetky chute sveta sa stretávajú v hoteli Atlantis The Palm. Vyberte si z jednej zo 17 reštaurácií v rozšírenom balíku polpenzie s Dubaj.sk

Na svoje si príde každý

Luxusný hotel Atlantis The Palm je zárukou kvalitne prežitej dovolenky v Dubaji.
Rozľahlý rezort je vhodný najmä pre rodiny s deťmi ale aj pre páry a dospelých.
Najlepší detský klub
a herňa v Dubaji
Play Zone v hoteli Atlantis The Palm je tým najlepším detským klubom aký ste kedy videli. Pre násťročných je k dispozícii veľká herňa The Zone.
Romantická dovolenka
vo dvojici
Doprajte si nezabudnuteľný romantický pobyt v Atlantis The Palm. Vynikajúce reštaurácie, plážový klub White Beach a luxusné ShuiQi Spa čakajú len na vás.
Výhody
Imperial Club
Dovolenka so všetkým, čo k nej patrí v klubových izbách, suitách. Celodenné občerstvenie, nápoje, večerné kokteily v priestoroch Club Lounge a limuzínový servis v cene.
Rozšírený program
polpenzie
Polpenzia zahŕňa stravovanie buď formou bufetu alebo formou kreditu v á la carte reštauráciach.
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK