Rixos Marina Abu Dhabi 5*
Obľúbené
Abu Dhabi - Plážový hotel
4,5 / 5
NOVINKA
od 1011,50
Cena zahŕňa
 • ubytovanie na 7 nocí
 • stravovanie raňajky
 • mestskú daň
 • servisný poplatok
 • asistenčné služby v českom alebo slovenskom jazyku
Uvedená cena je platná v období
od 20.6.2024 do 28.9.2024
Cena na osobu:
1011,50
Letenky a doplnkové služby si môžete vybrať a pripočítať v nezáväznej kalkulácii.
Cena na osobu
Vybrať termín

Rixos Marina Abu Dhabi 5*

Rixos Marina Abu Dhabi 5* Obľúbené
Abu Dhabi - Plážový hotel
4,5 / 5
NOVINKA
Termín
Nemáte vybraný
Vybrať
Počet izieb / osôb
Nemáte vybraný
Vybrať
Typ izby
1x Superior Room
Zmeniť
Strava
Raňajky
Zmeniť
Cenník
od 1011,50
Cena zahŕňa
 • ubytovanie na 7 nocí
 • stravovanie raňajky
 • mestskú daň
 • servisný poplatok
 • asistenčné služby v českom alebo slovenskom jazyku
Uvedená cena je platná v období
od 20.6.2024 do 28.9.2024
Cena na osobu:
1011,50
Letenky a doplnkové služby si môžete vybrať a pripočítať v nezáväznej kalkulácii.
Cena na osobu

Celkové hodnotenie

4,5
Výborný

Typ hotela

Poloha

 • Abu Dhabi Airport AUH 38,5 km
 • Sheikh Zayed Grand Mosque 20,6 km
 • Louvre Abu Dhabi 15,5 km
 • Yas Waterworld 37,6 km
 • Zobraziť viac na mape

Popis hotela

Je to rok otvárania nových hotelov a sme hrdí a potešení, že vám môžeme predstaviť najnovší prírastok do rodiny Rixos, Rixos Marina Abu Dhabi, ikonickú architektonickú pamiatku, ktorá spája to najlepšie z arabskej a tureckej kultúry, stravovania a pohostinnosti.
Je spravodlivé povedať, že mesto so zvedavosťou sledovalo stúpajúci obrovský ružový oblúk hotela Rixos Marina Abu Dhabi.
Dovoľte nám predviesť značku Rixos ako nikdy predtým, koncept s viacerými úrovňami, ktorý zvyšuje zážitok hostí prostredníctvom neuveriteľného dizajnu, luxusného vybavenia, okázalého prostredia, vzrušujúcej gastronómie, vybranej zábavy a lákavého voľného času!
V celom meste, exkluzívne letovisko – Rixos Marina Abu Dhabi zostáva útočiskom pre obchodných cestujúcich, ktorí sa chcú pustiť do ekonomického rozvoja, zatiaľ čo turisti sa nasýtia rozsiahlymi rezortnými aktivitami, ktoré sú ničím iným ako vzrušujúcim zážitkom.
Animátori, ktorí sa venujú vytváraniu výnimočnej zábavy od živých divadelných predstavení až po epické hudobné vystúpenia počas celého dňa, pripravujú vynikajúce rekreačné aktivity vhodné pre rodiny, páry a priateľov, ktoré zanechajú hostí ponorených do vzrušujúcich zážitkov.
Špeciálny detský klub a ihrisko Rixy s množstvom zaručene zábavných dobrodružstiev a zábavných aktivít zapáli dovolenkové kúzlo vo všetkých našich mladších návštevníkoch, vďaka čomu bude ich pobyt v Rixos Marina Abu Dhabi nezabudnuteľný. Objavte moderné odrazy toho, čo sa považuje za klasický životný štýl jachtárskych klubov.
Rixos Marina Abu Dhabi, prvotriedna prímorská adresa s bezkonkurenčným štýlom a službami, pozostáva z 563 priestranných izieb a suít vybavených luxusným vybavením. závideniahodná vonkajšia časť s 3 bazénmi, samostatný detský bazén pri súkromnej pláži s bielym pieskom so súkromnými kabínkami; 10 značkových reštaurácií a barov; luxusný salónik Executive s panoramatickým výhľadom na Arabský záliv; revitalizačné kúpele a najmodernejšie fitness centrum; 10 súkromných zasadacích miestností so špičkovým audiovizuálnym vybavením a veľká plesová sála s kapacitou až 1 000 hostí.

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu. Možnosť objednať polpenziu (nápoje sa hradia na mieste).

V hoteli Rixos Marina Abu Dhabi nájdete nasledujúce reštaurácie a bary:

Turquoise:
Je známa tým, že všetky hotely Rixos ju majú ako hlavnú reštauráciu.Tento gastronomický kulinársky zážitok ponúka širokú škálu chutí z kuchýň svetovej triedy podávaných pod holým nebom. Ochutnajte rôzne medzinárodné jedlá doplnené osviežujúcim nápojom a hodvábom, hladké koktaily naplnené tureckou pohostinnosťou, ktoré ulahodia aj tým najnáročnejším klientom.

Vero Italiano:
 Živá, ale klasická talianska reštaurácia, ktorá prináša autentické a tradičné chute Talianskeho mesta. Skutočne zdravá reštaurácia poháňaná atmosférou tepla, ktorá dráždi vaše zmysly keď vstúpite do pulzujúcej atmosféry, ktorá prevonia vzduch vôňou čerstvých surovín.

The Flame Steakhouse: 
Odvodenie toho najlepšieho z argentínskeho Áčkového rezu dokonale ochuteného a vyzretého k dokonalosti. Tento steakhouse ponúka to najlepšie, pokiaľ ide o šťavnatý svet mäsa. Miesto so 168 miestami na sedenie prezentuje svoj výber jemných kúskov prostredníctvom rôznych otvorených živých kuchynských staníc pre spokojnosť hostí a optimálny prehľad o tom, ako skutočne čerstvé jedlo prichádza na horúcej mriežke.)

Godiva Café:
 Svetovo preslávená belgická čokoláda ponúkajúca sortiment upravovaných teplých a studených nápojov, rozmanité cukrárske kúsky a výrazné nové čokoládové výtvory. Táto výrečná a butiková lobby kaviareň ponúka celý rad luxusných a pohodlných pohoviek pre vnútorné stretnutia až po uvoľnené a uvoľnené okázalé terasové sedenie s výhľadom na krásnu krajinu letoviska a pokojné vody Arabského zálivu.

People's: 
Zastavte sa v našej Casual celodennej reštaurácii pre podmanivú škálu chutí z celého sveta. Naši špecializovaní šéfkuchári, ktorí ovládajú kulinársku cestu medzinárodných kuchýň, sa inšpirujú svojim vlastným cestovaním a vášňou pre jedlo vytvorili neformálne jedálenské menu plné chuti a priaznivé pre každého hosťa hľadajúceho dokonalú spoločenskú atmosféru.

The Bakery Club: 
Štýlová a inovatívna kaviareň prinášajúca do mesta kultúru zdravého jedla a pečené dobroty. Dobre presvetlená a sofistikovaná kaviareň sa nachádza na zníženom prízemí hotela s pôsobivým výhľadom na more obklopené bujnou zeleňou. Bakery Club má 80 miest na sedenie a ponúka svetlé a sofistikované interiéry s bezkonkurenčnou elegantnou atmosférou.

Isla Beach Bar:
 Isla je elitný plážový klub inšpirujúci sortiment priaznivých teplých a studených tapas s výberom zaujímavých a osviežujúcich koktailov, mocktailov a ďalšie nápoje inšpirované Havanou. Isla bude cez deň vaším elitným plážovým klubom ponúkajúci kulinárske obľúbené jedlá všetkým hosťom, ktorí sa ochladzujú v challets, pri bazéne a na pláži, avšak v noci,sa tento exotický plážový bar stane elitným kokteilovým barom.

Anti-Dote Bar:
 je rafinovaný psychologický bar, ktorý sa môže pochváliť modernou elegantnou atmosférou, vďaka čomu je ideálnym hotspotom. Objavte sofistikovaný nočný život Abu Dhabi a zároveň sa zabavte a ozdobte nezabudnuteľným zážitkom. Bar ponúka širokú škálu svetových koktailov, podávané skúsenými znalcami, ktoré potešia množstvo chutí a zároveň podráždia vaše zmysly. 

Cuba Cigar Bar:
 Cuba Cigar Bar je ideálnym miestom na relaxáciu a uvoľnenie, kde si vychutnáte výber svetových cigár, kým popíjate koktaily v intímnom prostredí. Vychutnajte si aperitívy a západ slnka pred večerou pri počúvaní upokojujúceho jazzu. Teplé zemité tóny v interiéri navodzujú atmosféru staroveku, dedičstvo a exkluzivita zobrazujúca kubánsku kultúru.

Privé Lounge: 
Privé je najočakávanejším luxusným miestom na stravovanie v Abú Zabí pre hostí. Umiestnený na na 37. poschodí Rixos Marina Abu Dhabi sa nachádza exkluzívna reštaurácia s 94 miestami na sedenie s bohatým a jedinečným výhľadom na panorámu hlavného mesta a Arabský záliv. Privé napĺňa nepolapiteľné kulinárske tajomstvá starovekej Číny s jemnými peruánskymi chuťami Latinskej Ameriky vytvára pre hostí nezabudnuteľný kulinársky zážitok. Doprajte si dekadentné a rafinované interiéry v luxusnom salóniku, ktoré rozšíria vaše zmysly a urobia všetko pre Váš nezabudnuteľný zážitok.

Dôležité informácie

Check In od 15:00. Upozorňujeme, že pri registrácií (check in) musia všetci hostia predložiť originál cestovného pasu. Pokiaľ prídete na hotel skôr, informujte sa na recepcii o možnosti ubytovania aj pred 15:00.
Check Out do 12:00.
Internet Pripojenie na internet majú hostia hotela k dispozícii cez Wi-Fi zdarma.
Depozit Hotel žiada pri ubytovaní zložiť vratnú zálohu (depozit). Slúži na krytie služieb, ktoré sú nad rámec objednávky. Môžete ju zložiť v hotovosti (USD, EUR, AED), alebo pomocou kreditnej karty (nie debetnej!). V prípade hotovosti Vám hotel vyučtuje zálohu/výdavok v miestnej mene Dirham (AED), ktorú si môžete zameniť v zmenárňach na letisku.
Tourism Dirham Každý hosť ubytovaný v emirátoch Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah je povinný zaplatiť pobytovú taxu „Tourism Dirham“. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Suma závisí od kategórie ubytovania (Dubaj: 3* hotel 10 AED/izba/noc, 4* hotel 15 AED/izba/noc, 5* hotel 20 AED/izba/noc, Abu Dhabi 10 AED/izba/noc, Ras Al Khaimah 15 AED/izba/noc).
Adresa hotela Marina Mall Ring Road, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Cenník

 • V cene je zahrnutá izba: 1x Superior Room Zmeniť
 • Stravovanie: raňajky Zmeniť
Jan
Feb
Mar
Apr
Máj
Jún
Júl
Aug
Sep
Okt
Nov
Dec
Vyberte si ľubovoľný termín
 1. Dátum od
  Dátum do
 2. Vyberte si počet izieb / osôb
  m2 Zmeniť
  • Vek dieťaťa 1
  Vek dieťaťa musí byť aktuálny počas pobytu
  Dosiahli ste maximálnu kapacitu izby
  Veľa osôb v jednej izbe môže predražiť dovolenku
  Ak navolíte veľký počet osôb do jednej izby je možné, že vášmu kritériu budú vyhovovať len veľkokapacitné izby tzv. suity, ktoré môžu predražiť vašu dovolenku. Ak tomu chcete predísť, rozdelte cestujúcich do viacerých izieb.
  Prekročili ste maximálnu kapacitu izby
  OK
 3. Zobraziť ceny
Nemáte vybraný žiadny termín

Najlacnejšia cena je v období

Neviete si vybrať, alebo nemáte čas?
Vyskúšajte ponuku na mieru. Zadajte základné údaje a my vám pošleme to najlepšie, presne podľa vaších predstáv.

Poloha na mape

Typy izieb

Všetky izby v Rixos Marina Abu Dhabi zahŕňajú:
Superior Room 45m2
Viac informácií
Superior Room Sea View 45m2
Viac informácií
Deluxe Room Corniche View 48m2
Viac informácií
alebo
Deluxe Room Sea View 48m2
Viac informácií
alebo
Premium Room Corniche View 45m2
Viac informácií
alebo
Premium Room Sea View 45m2
Viac informácií
alebo
Two Bedroom Family Room Courtyard Or Corniche View 90m2
Viac informácií
Junior Suite 85m2
Viac informácií
alebo
Senior Suite 104m2
Viac informácií
alebo
Executive Suite 125m2
Viac informácií
alebo
King Suite 165m2
Viac informácií
Presidential Suite 305m2
Viac informácií
Royal Suite 392m2
Viac informácií

Hodnotenie hotela

4,5
Výborný
 • Personál 4,5
 • Vybavenie 4,5
 • Čistota 4,6
 • Komfort 4,6
 • Poloha 4,6
 • Wi-Fi 4,5
 • Pomer cena/kvalita 4,2

Aktuálne počasie

29 Máj
Streda
32°C
30 Máj
Štvrtok
33°C
31 Máj
Piatok
33°C
1 Jún
Sobota
35°C
2 Jún
Nedeľa
32°C

Východ a západ slnka

05:34
Východ slnka
19:05
Západ slnka
05:07
Miestny čas

Priemerné ročné teploty vzduchu v °C

22°C
Jan
24°C
Feb
28°C
Mar
33°C
Apr
38°C
Máj
40°C
Jún
41°C
Júl
41°C
Aug
39°C
Sep
36°C
Okt
31°C
Nov
26°C
Dec

Priemerné ročné teploty mora v °C

24°C
Jan
22°C
Feb
25°C
Mar
27°C
Apr
31°C
Máj
31°C
Jún
32°C
Júl
32°C
Aug
33°C
Sep
31°C
Okt
29°C
Nov
26°C
Dec

Ročný prehľad zrážok

11mm
Jan
36mm
Feb
22mm
Mar
8mm
Apr
1mm
Máj
0mm
Jún
0mm
Júl
0mm
Aug
0mm
Sep
0mm
Okt
2mm
Nov
14mm
Dec
Načítava sa detail izby...
Načítava sa zoznam izieb...
Načítava sa zoznam izieb...
Načítava sa kalendár cien...
Načítava sa strava...
Vyberte si počet izieb / osôb
Zatvoriť
m2 Zmeniť
 • Vek dieťaťa 1
Vek dieťaťa musí byť aktuálny počas pobytu
Dosiahli ste maximálnu kapacitu izby
Veľa osôb v jednej izbe môže predražiť dovolenku
Ak navolíte veľký počet osôb do jednej izby je možné, že vášmu kritériu budú vyhovovať len veľkokapacitné izby tzv. suity, ktoré môžu predražiť vašu dovolenku. Ak tomu chcete predísť, rozdelte cestujúcich do viacerých izieb.
Prekročili ste maximálnu kapacitu izby
OK
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK