Kanuhura Maldives 5*
Obľúbené
Maledivy - Plážový hotel
4,8 / 5

Kanuhura Maldives 5*

Kanuhura Maldives 5* Obľúbené
Maledivy - Plážový hotel
4,8 / 5
Nie je možné rezervovať.
V prípade záujmu nás kontaktujte.

Celkové hodnotenie

4,8
Vynikajúci

Typ hotela

Poloha

Popis hotela

Príjemný a luxusný plážový rezort Kanuhura Maldives sa rozprestiera na troch privátnych ostrovoch v atole Lhaviyani. Hotel je od medzinárodného letiska v hlavnom meste Malé vzdialený približne 45 minút letu hydroplánom.

Hotel Kanuhura Maldives je stelesnením bohémskeho života v exotickom raji. Hostí očarí bujná vegetácia a panenské pláže s bielym pieskom, ktorý je v ostrom kontraste s žiarivými azúrovými vodami Indického oceánu. Všetky tri ostrovy komplexu Kanuhura sú domovom miestnych korytnačiek čeľade Hawksbill. Oblasť je chráneným prírodným ekosystémom.

K vybaveniu hotela patrí uvítací pavilón s mólom a prístaviskom, hlavná budova s recepciou, reštauráciami a veľkým panoramatickým bazénom. Hostia majú na výber z viacerých druhov viliek umiestnených buď na mori alebo na súši. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú v celom areáli poskytované bezplatne. Centrum vodných športov s bohatou ponukou aktivít je na pláži.

Kanuhura Maldives je rezort primárne určený párom a dospelým, ktorí do destinácie Maledivy pricestovali za pokojom, oddychom a súkromím. Pre zdravie a krásu hosťom slúži wellness centrum, moderne vybavené fitness a viaceré športoviská ako napríklad tenisové kurty s nočným osvetlením, squash alebo pingpong. Rodiny, ktoré pricestovali s deťmi majú k dispozícii aj detský klub s celodenným interaktívnym programom.

Hotel Kanuhura Maldives v sebe spája moderný súčasný dizajn, nespútanú eleganciu a sofistikovaný prepych v jednej z najkrajších dovolenkových destinácií sveta.

Hotelová sieť: Sun Resorts

Strava

Polpenzia formou bufetu v hlavnej reštaurácii A Mano. Možnosť doobjednať plnú penziu alebo all inclusive.

V hoteli Kanuhura Maldives nájdete nasledujúce reštaurácie:

A Mano: reštaurácia ponúka pôsobivý výber pan-ázijskej a medzinárodnej kuchyne s použitím najčerstvejších surovín a prísad. Na raňajky a večeru si môžete vychutnať množstvo exotických miestnych jedál, zdravé šaláty, lahodné cestoviny ako aj vynikajúce dezerty.

Bottega: ideálne miesto na vychutnávanie tantalizujúcej kuchyne v pravom talianskom štýle. Vínna pivnica ponúka široký výber prémiových ročníkov.

Veli: reštaurácia kreatívne a moderne interpretuje tradičnú kuchyňu z oblasti Ázie. Unikátne miesto na pláži, moderné zariadenie, stoly v štýle Yakiniku, otvorená kuchyňa ale aj tradičná tandoori kuchyňa.

Drift: tropický klenot rezortu Kanuhura - reštaurácia na exkluzívnom odľahlom ostrove ponúka tie najlepšie grilované pochúťky.

Deli: ak máte chuť na niečo ľahké zastavte sa v Deli. Ponúka množstvo lahodných čajov, čerstvej kávy, sendviče ako aj niečo sladké pod zub - zmrzlinu, čertvé pečivo a koláče.

Chef's Herb Garden: nádherná zeleninová záhrada a veľký spoločný stôl vytvára príjemné prostredie reštaurácie zameranej na čerstvé byliny a aromatické vône. Milovníci jedla si vychutnajú interaktívne kulinárske demnštrácie.

Cowry Club: nekonečný bazénový bar sa môže pochváliť jedným z najväčších výberov miestnych a medzinárodných kokteilov na Maldivách.

Iru: jedno z najúžasnejších miest na sledovanie západu slnka alebo ochladenie počas dňa. Iru lounge je hlavne o zážitkoch - nízke piknikové stoly, hojdačky v bare, herné stoly, plážové hojdacie stoličky.
V období od 01.05.2022 do 30.11.2022 bude hotel zatvorený. Od 01.12.2022 bude otvorený pod novým menom Six Senses Kanuhura.

Dôležité informácie

Check In od 14:00. Upozorňujeme, že pri registrácií (check in) musia všetci hostia predložiť originál cestovného pasu. Pokiaľ prídete na hotel skôr, informujte sa na recepcii o možnosti ubytovania aj pred 14:00.
Check Out do 12:00.
Internet Pripojenie na internet je hosťom hotela k dispozícii cez Wi-Fi zdarma.
Adresa hotela Lhaviyani Atoll, Kanuhura, Maldivy
Neviete si vybrať, alebo nemáte čas?
Vyskúšajte ponuku na mieru. Zadajte základné údaje a my vám pošleme to najlepšie, presne podľa vaších predstáv.

Poloha na mape

Typy izieb

Všetky izby v Kanuhura Maldives zahŕňajú:
Beach Bungalow 75m2
Viac informácií
Beach Villa 90m2
Viac informácií
Beach Pool Villa 120m2
Viac informácií
Water Villa 140m2
Viac informácií
Retreat Beach Pool Villa 290m2
Viac informácií
Water Pool Villa 165m2
Viac informácií
Grand Beach Villa 270m2
Viac informácií
Grand Beach Pool Villa 250m2
Viac informácií
Retreat Grand Beach Pool Villa 370m2
Viac informácií
Retreat Family Beach Pool Villa 620m2
Viac informácií

Hodnotenie hotela

4,8
Vynikajúci
  • Komfort 4,9
  • Vybavenie 4,7
  • Personál 4,9
  • Poloha 4,8
  • Čistota 4,8
  • Wi-Fi 3,8
  • Pomer cena/kvalita 4,4

Priemerné ročné teploty vzduchu v °C

30°C
Jan
30°C
Feb
31°C
Mar
31°C
Apr
31°C
Máj
30°C
Jún
30°C
Júl
30°C
Aug
30°C
Sep
30°C
Okt
30°C
Nov
30°C
Dec

Priemerné ročné teploty mora v °C

28°C
Jan
29°C
Feb
29°C
Mar
30°C
Apr
30°C
Máj
29°C
Jún
28°C
Júl
29°C
Aug
28°C
Sep
28°C
Okt
29°C
Nov
28°C
Dec

Ročný prehľad zrážok

114mm
Jan
38mm
Feb
74mm
Mar
122mm
Apr
219mm
Máj
167mm
Jún
150mm
Júl
176mm
Aug
199mm
Sep
194mm
Okt
231mm
Nov
217mm
Dec
Načítava sa detail izby...
Načítava sa zoznam izieb...
Načítava sa zoznam izieb...
Načítava sa kalendár cien...
Načítava sa strava...
Vyberte si počet izieb / osôb
Zatvoriť
m2 Zmeniť
  • Vek dieťaťa 1
Vek dieťaťa musí byť aktuálny počas pobytu
Dosiahli ste maximálnu kapacitu izby
Veľa osôb v jednej izbe môže predražiť dovolenku
Ak navolíte veľký počet osôb do jednej izby je možné, že vášmu kritériu budú vyhovovať len veľkokapacitné izby tzv. suity, ktoré môžu predražiť vašu dovolenku. Ak tomu chcete predísť, rozdelte cestujúcich do viacerých izieb.
Prekročili ste maximálnu kapacitu izby
OK
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
PAGE_IS_OK