Verejná pláž La Mer, Jumeirah Beach

LA MER, Jumeirah Beach

Obľúbené
Dubaj |
4,8 / 5
VEREJNá PLAž

LA MER, Jumeirah Beach

Obľúbené
Dubaj | 4,8 / 5
VEREJNá PLAž
Voľnočasová destinácia La Mer spája relax a oddych s nákupmi, stravovaním a množstvom športových aktivít.
Aká je nová verejná pláž v Dubaji? Komplex La Mer je vítaným osviežením a revitalizáciou pobrežia na Jumeirah Beach. Nájdete tu všetky vymoženosti pre oddych a relax pri mori, viac ako 130 prevádzok s reštauráciami, kaviarňami a obchodmi. Nechýbajú toalety, miestnosti na prezlečenie, sprchy, skrinky či lehátka. V rámci voľnočasových aktivít môžete využiť množstvo športovísk, bežeckú dráhu a skate park.

O projekte

Komplex La Mer v Dubaji je projektom štátneho developera MERAAS, ktorý sa v každom ohľade nechal inšpirovať svojim predchádzajúcim a mimoriadne populárnym developmentom The Beach v letovisku Dubai Marina. La Mer pozostáva z troch umelých polostrovov a krásnej udržiavanej verejnej pláže. Komplex kombinuje štyri samostatné zóny pre šport a voľný čas, nákupy, jedlo, bývanie + hotel.

V roku 2018 pribudne nový, v poradí už štvrtý, aquapark v Dubaji a siedmy v Emirátoch.
Otváracia doba
Každý deň od 10:00 do 00:00.
Adresa
La Mer, Jumeirah Beach Road
Doprava
Autobusové linky číslo 9 a 98

Kyvadlová doprava je poskytovaná bezplatne pre hostí z hotelov:

Vstupné
Zdarma ✔

Poloha na mape

Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK