Plážový hotel Andaz Dubai The Palm - Dubaj | Dubaj.sk
Andaz Dubai The Palm 5*
Obľúbené
Dubaj - Plážový hotel
4,2 / 5
NOVINKA

Andaz Dubai The Palm 5*

Andaz Dubai The Palm 5* Obľúbené
Dubaj - Plážový hotel
4,2 / 5
NOVINKA
Nie je možné rezervovať.
V prípade záujmu nás kontaktujte.

Celkové hodnotenie

4,2
Výborný

Typ hotela

Poloha

 • Nakheel Mall 0,1 km
 • Aquaventure 4,7 km
 • Downtown Dubai 22,4 km
 • Dubai International Airport 33 km
 • Zobraziť viac na mape

Popis hotela

Nový hotel Andaz Dubai The Palm, ktorý odráža eklektický štýl Dubaja, vás privedie do srdca najznámejšieho umelého ostrova na svete, The Palm Jumeirah. Preskúmajte v spolupráci s miestnymi a medzinárodnými umelcami, umelecké diela, zdobiace steny na pravidelných výstavách v pop-up štýle. Vychutnajte si jedinečný zážitok check in a check out, ktorý poskytuje hotel Andaz, bez prekážok, či čakania na recepcii.

Každá izba z celkového počtu 217 izieb vrátane 34 apartmánov, vnáša do svojho dizajnu arabské prvky, zvuky a chute. Vychutnajte si okná od podlahy až po strop s panoramatickým výhľadom na mesto alebo more, bezplatný mini bar vrátane nealkoholických nápojov a občerstvenia a luxusné vybavenie.

Hostia hotela Andaz Dubai The Palm budú rozmaznávaní štyrmi jedinečnými konceptami reštaurácií, najmodernejšími rekreačnými a fitness zariadeniami, boutique SPA Ora, súkromnou plážou s dĺžkou 300 metrov, plaveckým bazénom a samostatným bazénom len pre dospelých s neuveriteľným dychvyrážajúcim výhľadom na jedinečné symboly mesta Dubaj. Hostia ocenia najmä krásnu pláž s výhľadom. Lehátka, slnečníky a uteráky sú hosťom hotela poskytované bez poplatku.

Cez cestu, v pešej dostupnosti, oproti hotelu sa nachádza novootvorené nákupné stredisko Nakheel Mall. Najbližšie letisko je medzinárodné letisko v Dubaji vzdialené od hotela 33 km.

Hotelová sieť: Hyatt®

Strava

Raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii The Locale. Možnosť objednať balík polpenzie alebo plnej penzie.

Kulinárske zážitky v hoteli Andaz Dubai The Palm môžete okúsiť na piatich odlišných miestach, ktoré sú plné miestnych chutí. Cieľom je vytvoriť živú spoločenskú scénu s kaleidoskopom medzinárodných a tradičných vplyvov na Blízkom východe.
The Locale: Hlavná reštaurácia na prízemí hotela, ktorá spája kulinárske príbehy z celého mesta, ktoré môže ponúknuť iba Dubaj. Otvorené denne na raňajky obed a večeru. Reštauračná terasa Alfresco je ideálnym miestom pre posedenie v zimných mesiacoch.
Hanami: Hanami je miesto, kde sa spája súčasná remeselná japonská kuchyňa s medzinárodným nádychom. Je to miesto, kde sa dá vidieť a ktoré treba vidieť. Nachádza sa na 15. poschodí a slúži ako ideálne miesto na zdieľanie jedál s priateľmi alebo popíjanie kokteilu, zatiaľ čo sa načerpávate kozmopolitnú atmosférou a dych berúce výhľay na mesto z intímnej vonkajšej terasy. Otvorená je denne od 18:00 do 00:00, piatok a sobotu do 01:30.
Knox: Podzemný bar v urbanistickom štýle. Otvorený je denne od 12:00 do 01:00, piatok a sobotu do 02:00.
La Coco: V plážovom klube La Coco nájdete priateľského papagája Macaa, po ktorom je bar pomenovaný. Všetci sú vítaní - od rodín, ktoré majú deň na pláži, až po príležitostné páry, ktoré si chcú vychutnať okamih západu slnka. Otvorený denne od 12:00 do 22:00
The Andaz Lounge: Poskytuje „kanceláriu“ pre hostí. Salónik Andaz evokuje najodľahlejšie duny s plyšovým sedením, veľkými stolmi a knižnicou - nehovoriac o plne zásobenom bare. Umožňuje hosťom posedieť si, vymieňať si príbehy a diskutovať o svojich obľúbených literárnych klasikoch nad kokteilmi alebo kávou.

Užitočné informácie

Check In od 15:00. Upozorňujeme, že pri registrácií (check in) musia všetci hostia predložiť originál cestovného pasu. Pokiaľ prídete na hotel skôr, informujte sa na recepcii o možnosti ubytovania aj pred 15:00.
Check Out do 12:00.
Internet Pripojenie na internet je hosťom hotela k dispozícii cez Wi-Fi zdarma.
Depozit Hotel žiada pri ubytovaní zložiť vratnú zálohu (depozit). Slúži na krytie služieb, ktoré sú nad rámec objednávky. Môžete ju zložiť v hotovosti (USD, EUR, AED), alebo pomocou kreditnej karty (nie debetnej!). V prípade hotovosti Vám hotel vyučtuje zálohu/výdavok v miestnej mene Dirham (AED), ktorú si môžete zameniť v zmenárňach na letisku.
Tourism Dirham Každý hosť ubytovaný v emirátoch Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah je povinný zaplatiť pobytovú taxu „Tourism Dirham“. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Suma závisí od kategórie ubytovania (Dubaj: 3* hotel 10 AED/izba/noc, 4* hotel 15 AED/izba/noc, 5* hotel 20 AED/izba/noc, Abu Dhabi 10 AED/izba/noc, Ras Al Khaimah 15 AED/izba/noc).
Adresa hotela Palm Jumeirah, Dubaj, Spojené arabské emiráty 

Typy izieb

Všetky izby v Andaz Dubai The Palm zahŕňajú:

Hodnotenie hotela

4,2
Výborný
 • Personál 4,6
 • Vybavenie 4,2
 • Komfort 4,6
 • Poloha 3,9
 • Čistota 4,4
 • Pomer cena/kvalita 3,8

Aktuálne počasie

30 Okt
Dnes
28°C
31 Okt
Sobota
27°C
1 Nov
Nedeľa
28°C
2 Nov
Pondelok
28°C
3 Nov
Utorok
28°C

Východ a západ slnka

06:26
Východ slnka
17:38
Západ slnka
13:43
Miestny čas

Priemerné ročné teploty vzduchu v °C

22°C
Jan
24°C
Feb
28°C
Mar
33°C
Apr
38°C
Máj
40°C
Jún
41°C
Júl
41°C
Aug
39°C
Sep
36°C
Okt
31°C
Nov
26°C
Dec

Priemerné ročné teploty mora v °C

24°C
Jan
22°C
Feb
25°C
Mar
27°C
Apr
31°C
Máj
31°C
Jún
32°C
Júl
32°C
Aug
33°C
Sep
31°C
Okt
29°C
Nov
26°C
Dec

Ročný prehľad zrážok

11mm
Jan
36mm
Feb
22mm
Mar
8mm
Apr
1mm
Máj
0mm
Jún
0mm
Júl
0mm
Aug
0mm
Sep
0mm
Okt
2mm
Nov
14mm
Dec
Načítava sa detail izby...
Načítava sa zoznam izieb...
Načítava sa zoznam izieb...
Načítava sa kalendár cien...
Načítava sa strava...
Vyberte si počet izieb / osôb
Zatvoriť
m2 Zmeniť
 • Vek dieťaťa 1
Vek dieťaťa musí byť aktuálny počas pobytu
Dosiahli ste maximálnu kapacitu izby
Veľa osôb v jednej izbe môže predražiť dovolenku
Ak navolíte veľký počet osôb do jednej izby je možné, že vášmu kritériu budú vyhovovať len veľkokapacitné izby tzv. suity, ktoré môžu predražiť vašu dovolenku. Ak tomu chcete predísť, rozdelte cestujúcich do viacerých izieb.
Prekročili ste maximálnu kapacitu izby
OK
Vážení klienti,
ďakujeme za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky cez našu spoločnosť. Podľa aktuálnej situácie so šírením ochorenia COVID – 19 a nariadenia vlády Slovenskej republiky, bude naša prevádzka od pondelka 16.3 dočasne zatvorená. Počas tejto doby nás prosím kontaktujte prioritne emailom na dubaj@dubaj.sk, alebo telefonicky 02/52 62 41 44, 02/52 62 41 45, v urgentných prípadoch na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpenie a porozumenie. Zároveň Vás chceme uistiť, že sa venujeme každému Vášmu dotazu a budeme sa snažiť reagovať čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Späť na začiatok stránky
OK
Načítava sa článok...
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu
návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac info
PAGE_IS_OK