32°C Dubaj

Romantika v Dubaji
9 dôvodov prečo povedať ÁNO

Dubaj, to je záruka vynikajúcej dovolenky pri každej príležitosti. Nájdete tu len to najlepšie z najlepšieho: nespočet romantických miest, vynikajúce reštaurácie, známe značky sveta, exkluzívne hotely, populárne nočné kluby a to všetko s tým pravým “WAU” efektom... Dubaj je na romantiku priam stvorený.

1. HOTELY AKO Z ROZPRÁVKY


Luxusný rezort One&Only The Palm Dubai 5*

Hotel je základom kvalitne prežitej dovolenky. Ak túžite po romantike, latku výberu posuniete vyššie. Hotel zvoľte tak aby ohúril a zároveň navodil tú správnu atmosféru. Emirát Abu Dhabi sa nachádza len 45 minút od Dubaja a nájdete tu panenské pláže a intímne rezorty za atraktívne ceny. Pokiaľ však ostanete verní emirátu Dubaj, hotely renomovaných značiek Jumeirah a One&Only sú síce drahšie ale vždy zárukou špičkových služieb a dokonalého zážitku.

2. ROMANTICKÉ VEČERE


Reštaurácia Thipthara v Downtown Dubai naozaj ohúri

Kuchyne a chute všetkých kontinentov sa stretávajú v Dubaji. Výber je len na vás! Čarovná ázijská reštaurácia Thipthara je postavená na jazere Lake Burj Dubai a ponúka vynikajúce jedlo a ten najlepší výhľad na tancujúcu fontánu spolu s panorámou najvyššej budovy sveta. Thipthara je súčasťou mestského rezortu The Palace Downtown, ktorý nájdete v našej ponuke.

3. RELAX NA PLÁŽI


Panoráma z hotela Atlantis The Palm 5*

Užite si jeden druhého a uvoľnite sa počas dňa na pláži. Hotely Madinat Jumeirah a Jumeirah Beach Hotel majú tú najkrajšiu pláž v Dubaji. Pokiaľ ste ubytovaní v mestskom hoteli, vyberte sa spolu so svoju polovičku do jedného z vychytených plážových klubov Nikki Beach či Eden Club. Hotely St. Regis Saadiyat Island a Park Hyatt v Abu Dhabi sa pýšia niekoľko-kilometrovou prírodnou plážou Saadiyat Beach.

4. WELLNESS VO DVOJICI


Talise Ottoman Spa v hoteli Jumeirah Zabeel Saray 5*

Doprajte si len to najlepšie pre vás a vašu polovičku. Takmer každý prémiový hotel v Emirátoch má vlastné wellness centrum so širokou ponukou masáží a procedúr rôzneho zamerania. Talise je wellness značka patriaca do rodiny hotelov Jumeirah. Wellness centrum Thalise Ottoman Spa v hoteli Jumeirah Zabeel Saray patrí medzi tie najväčšie a najlepšie v Dubaji.

5. DOBRODRUŽSTVO NA PÚŠTI


Slnečná tersa hotela Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara 5*

Dovolenka v Dubaji a Emirátoch bez prechádzky po púšti? Fotky na dunách s ťavou už prestávajú byť výnimočným zážitkom. Doprajte si niečo výnimočnejšie! Stráviť noc na púšti je nezabudnuteľný zážitok na celý život. Hotely Bab Al Shams a Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara poskytujú absolútny komfort a prvo-triedne služby.

6. MADINAT JUMEIRAH


Plavba po vodných kanáloch "arabského mesta" Madinat Jumeirah*

Dubajské “Benátky” sú možno najromantickejším miestom v celých Emirátoch a zároveň srdcovou záležitosťou mnohých milovníkov Dubaja. Komplex Madinat Jumeirah pozostáva zo štyroch plážových hotelov postavených okolo spleti vodných kanálov, po ktorých sa plavíte z hotela do hotela alebo z reštaurácie k bazénu na tradičných arabských drevených loďkách menom abra. Nezabudnite na malebné zábery a ”selfie” do rodinného albumu :)

7. NOČNÝ ŽIVOT


Exkluzívny nočný klub Cavalli s krištálovými lustrami Swarovski

Ste aktívnejší po západe slnka? Dubaj je mesto so skutočne bohatým nočným životom - nájdete tu tie najlepšie nočné kluby a diskotéky na svete. K absolútnej špičke patrí legendárny Cavalli Club či Club Armani Privé. Najpopulárnejšími diskotékami v meste sú White Club v hoteli Meydan a Barasti v hoteli Le Méridien Mina Seyahi.

8. ČAJ O PIATEJ A POSEDENIE V OBLAKOCH


Podnik At.Mosphere ponúka vyberané dezerty, kvalitný čaj a kávu

Anglická tradícia pitia “čaju o piatej” je v Emirátoch akýmsi povinným rituálom. Luxusné hotely v Dubaji a Abu Dhabi sa predháňajú v tom, ktorý bude podávať ten “najnoblesnejší čaj”. Rezervujte si stôl v reštaurácii At.Mosphere na 122. poschodí najvyššej budovy sveta Burj Khalifa. Okrem značky čajov TWG, skvelých sandwichov a vyšperkovaných zákuskov sa môžete kochať panoramatickým výhľadom na centrum mesta Downtown Dubai.

9. HOTEL ATLANTIS THE PALM


Atlantis The Palm 5* je rozprávkový ružový palác z iného sveta

Najčarovnejším a najromantickejším miestom v celom Dubaji je hotel Atlantis. Ako z rozprávky Tisíc a jedna noc, Atlantis je tým pravým miestom na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky v Dubaji. Prepychové izby, exkluzívne podmorské suity či výber z troch reštaurácií ocenených hviezdičkou Michelin. Plážový hotel Atlantis The Palm máme momentálne v špeciálnej akcii od 1079€ na osobu (ubytovanie 8 dní / 7 nocí + polpenzia). Viac informácií.

#viaczazitkovDubaj

Ups, vyskytla sa chyba...
Zatvoriť
Zatvoriť
Potrebujete poradiť?
Potrebujete poradiť? Napíšte nám Vaše otázky a požiadavky. Náš tím špecialistov Vás bude kontaktovať. Všetky uvedené informácie slúžia výhradne pre interné potreby a nebudú nikde publikované, ani uverejnené.
  1. Odoslať
Napíšte nám váš názor
Záleží nám na tom čo si myslíte. Vaše odpovede sú pre nás dôležité. Pomôžu nám aby sme pre vás zlepšovali úroveň našich služieb. Ďakujeme Vám.

Všetky uvedené informácie slúžia výhradne pre interné potreby a nebudú nikde publikované, ani uverejnené.
  1. Odoslať