32°C Dubaj


Rok 2017 v Dubaji:
Na čo sa môžete tešiť?

Dovolenková sezóna v Dubaji sa naplno rozbehla a my sa už tešíme z horúcich noviniek. Inšpirujte sa pri výbere vašej dovolenky v Emirátoch od špecialistov na Dubaj.

1. Dubai Parks & Resorts

Rok 2017 sa v Dubaji nesie v znamení nič nekončiacej zábavy 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Najväčší zábavný park sveta vás ohrúri takými značkami ako Legoland, MotionGate, StudioCentral, Columbia Pictures či Šmolkovia! Celý park otvoria v marci 2017. Už sa nemôžeme dočkať!

2. IMG World of Adventure

Neuveriteľný zážitok pre deti a návrat do detstva pre dospelých. Zábavný park IMG "Svet Dobrodružstva" pozostáva z troch tematických zón. Lost Valley je prehistorická ríša dinosaurov. V zónach MARVEL a CARTOON NETWORK stretnete všetkých obľúbených kreslených hrdinov!

3. The Address Boulevard Dubai

Skvelá správa pre skutočných fajnšmekrov. Už vo februári 2017 otvoria dlho-očakávaný luxusný hotel prestížnej značky The Address. 72-poschodová veža v štýle Art Deco sa bude pýšiť širokou zbierkou umeleckých diel. "Nová Adresa" bude určená tým najnáročnejším klientom.

4. Viceroy Dubai Palm Jumeirah

Už od apríla budú mať naši klienti možnosť vyskúšať úplne nový plážový rezort siete Viceroy. Hotel má výbornú polohu na kmeni palmového ostrova a zaujme najmä náročnejšiu klientelu a milovníkov minimalistického dizajnu. Zaujímavosťou je centrálny "okulus" s lobby a panoramatickým výhľadom.

5. Bvlgari Hotel & Resort Dubai

V druhej polke roka 2017 uzrie svetlo sveta aj ďalší fashion hotel. Po Palazzo Versace a Armani Dubai budete môcť navštíviť aj hotel Bvgari Dubai. Ultra-luxusný plážový hotel so súkromnou marínou sa nachádza na ostrove Pearl Jumeirah. Hostia tak budú mať dokonalý výhľad na panorámu najvyššej budovy sveta.

7. Marry Poppins | Dubai Opera

Fenomenálny muzikál inšpirovaný produkciou Disney si získal nielen Broadway ale aj široké masy fanúšikov po celom svete. Predstavenie Marry Poppins si v novej dubajskej opere budete môcť užiť počas celého mesiaca Máj. Lístky do opery sa pohybujú od AED 250 (cca 65€). 

8. La Perle by Dragone

Po novej opere prichádza do Dubaja celkom iný rozmer zábavy. La Perle by Dragone je umelecký súbor tanečníkov a akrobatov, ktorých predstavenia sa sústredia najmä okolo elementu vody. Dramatická vodná show bude mať v Dubaji permanentné zastúpenie. 

6. Aventura @ Mushrif Park

Nová opičia dráha nadchne každého aktívneho turistu. Aventura má rozlohu 35 000 m2 a je súčasťou parku Al Mushrif. Nájdete tu neuveriteľných 85 prekážkových dráh na šiestich okruhoch. Aktivity sú rozdelené podľa vekovej kategórie.

9. The Atlantic Dubai | Souq Al Bahar

Austrálska reštaurácia je horúcou novinkou. The Atlantic otvorili na terase komplexu Souq Al Bahar v Downtown Dubai a špecializuje sa na plody mora. Okrem vynikajúceho jedla sa môžete celý večer kochať pohľadom na Burj Khalifa a predstavenia tancujúcej dubajskej fontány.

10. SteakHouse Nusr-ét

Vyučený mäsiar a dnes špičkový šéfkuchár tureckého pôvodu Nusr-ét Gogće ovládol začiatkom roka 2017 vlny internetu svojími vtipnými videami z práce. Populárny kráľ "mäsa a steakov" otvoril novú reštauráciu v Dubaji, konkrétne v hoteli Four Seasons at Jumeirah Beach. Odporúčame!

BONUS: Dubai Water Canal

"Postavili sme pevninu tam kde bolo more, teraz sme priniesli more tam kde bola púšť." Dubai Water Canal dokončili koncom roka 2016. Desiatky kilometrov promenád a parkovo upravenej zelene robia z tejto atrakcie jedno z najvyhľadávanejších miest v Dubaji.

#viaczazitkovDubaj

Ups, vyskytla sa chyba...
Zatvoriť
Zatvoriť
Potrebujete poradiť?
Potrebujete poradiť? Napíšte nám Vaše otázky a požiadavky. Náš tím špecialistov Vás bude kontaktovať. Všetky uvedené informácie slúžia výhradne pre interné potreby a nebudú nikde publikované, ani uverejnené.
  1. Odoslať
Napíšte nám váš názor
Záleží nám na tom čo si myslíte. Vaše odpovede sú pre nás dôležité. Pomôžu nám aby sme pre vás zlepšovali úroveň našich služieb. Ďakujeme Vám.

Všetky uvedené informácie slúžia výhradne pre interné potreby a nebudú nikde publikované, ani uverejnené.
  1. Odoslať